Карта сайту

Нам пам'ять дісталась у спадок…

Теги: Заходи Заходи

У кожного народу є дати та події, які не забуваються ніколи. Для нас – це Велика Вітчизняна війна.
   У наших серцях назавжди залишилися імена героїв, що подарували нам Мир і Свободу. Пам'ять про них живе в фотографіях родинних альбомів, в стареньких орденських колодках, в медалях, в сльозах, посмішках і букетах весняних квітів, без яких не обходиться жодне свято 9 Травня.
   Тема Великої Вітчизняної війни невичерпна. Напередодні святкування 70-річчя визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників вона набуває особливого значення для молодого покоління харків’ян. Знов і знов перечитуються трагічні сторінки історії, написані кров'ю і сльозами мільйонів тих, хто боровся за свободу і незалежність Батьківщини.
   Наші діди і прадіди своїм безсмертним подвигом знову й знову надихають вдячних нащадків на творчість. Саме тому харківські школярі з особливим трепетом беруть участь у міських конкурсах учнівських творів «Мій родовід», «Нагороди мого діда», у спільних творчих заходах і проектах міської Ради ветеранів.
   Збірка «Нам пам'ять дісталась у спадок…»   це данина вдячності всім, хто віддав життя за велику Перемогу. До неї ввійшли кращі учнівські твори про Велику Вітчизняну війну.

              Директор Департаменту освіти                     О.І. Деменко

Перейти вгору Share/Save/Bookmark