Карта сайту

Збережемо пам'ять про подвиг

Теги: Заходи Заходи

 «Збережемо пам'ять про подвиг!» - під таким гаслом 23 серпня 2013 року, у день святкування 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників, у Центральному парку культури та відпочинку імені М. Горького  проведено міський фестиваль «Ми нащадки ратної слави Харкова». У  заході взяли участь понад  300 учнів навчальних закладів і представників творчих колективів  Центрів дитячої та юнацької творчості всіх районів нашого міста.

 Переможці пісенних та музично-театральних фестивалів та конкурсів,  які проводились у навчальних закладах протягом року з нагоди 70-річчя  визволення міста та області від фашистських загарбників,  подарували ветеранам та гостям свята композиції-привітання. Учні-волонтери, представники дитячо-юнацьких громадських організацій роздавали відвідувачам парку листівки, буклети-звернення, спецвипуски шкільних газет та георгіївські стрічки.

 У тематичній виставці-експозиції, яку мали змогу переглянути харків’яни та гості нашого міста, були представлені  роботи переможців конкурсів плакатів «Салют, Перемого!» та фотоколажів «Пам’ятні куточки мого міста». 

 

  

Фотозвіт

Перейти вгору Share/Save/Bookmark