Карта сайту

«Поклонимся великим тем годам»

Теги: Заходи Заходи

 9 Травня 2013 року на базі міського парку культури та відпочинку ім. М.Горького пройшов ІV  музично-театральний фестиваль «Поклонимся великим тем годам» Харківської міської організації учнівського самоврядування.

 У композиціях, представлених на фестивалі, представники дитячо-юнацьких громадських організацій районів міста різними засобами мистецтва продемонстрували велику шану до подій Великої Вітчизняної війни та її учасників. Їх виступи були сповнені  духом патріотизму, гордості за перемогу нашого народу над німецько-фашистськими загарбниками та вдячності ветеранам за їх подвиг.

  До складу почесного журі фестивалю входили члени міської організації  ветеранів України, діячі мистецтв, члени союзу письменників України та Росії, викладачі ВУЗів,  лідери учнівського самоврядування. Вони високо оцінили підготовку до фестивалю учнівських  колективів навчальних закладів, художнє та музичне оформлення композицій, їх сценічну виразність та змістовність. Журі відзначило глубоке проникнення в сюжетну лінію та оригінальне висвітлення теми Великої Вітчизняної війни у роботах Дзержинського, Ленінського, Жовтневого, Комінтернівського, Московського та Київського районів.

  Під час проведення фестивалю на території парку проходили акції «Подаруй листа ветерану», «Подаруй ветерану пісню», «Естафета пам'яті», «Вдячність». На виставковому майданчику були представлені:  проект «Пам'ять серця», літературні роботи учнів «Ордени та медалі моєї сім’ї», фотороботи «Пам'ятні куточки мого міста»,  малюнки та плакати «Салют, Перемога!».      

  Кореспонденти міської учнівської газети «Шкільний Харків» брали інтерв’ю у ветеранів, вітали харків’ян та гостей міста з чудовим святом, дарували  спецвипуск газети, присвячений Дню Перемоги. 

Фотозвіт

Перейти вгору Share/Save/Bookmark