Карта сайту

Міський фестиваль-конкурс патріотичної пісні «В лесу прифронтовому»

Теги: Загальні

   Святкування ювілею Перемоги - це ще одна можливість вшанувати подвиг Переможців, схилити голову перед пам'яттю десятків мільйонів жертв фашизму. Це і чудовий привід висловити щиру вдячність ветеранам війни, які живуть серед нас. З цією метою управлінням освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради був розроблений Комплексний план заходів з підготовки до урочистого святкування 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. 
Заключним заходом, який підвів підсумки грандіозної роботи з підготовки до відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, став фестиваль-конкурс патріотичної пісні «В лесу прифронтовому», який відбувся 6 травня 2010 року у Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості (пр . Тракторобудівників, 55).
На свято були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни - керівники Харківської міської організації ветеранів України, активісти районних комісій по роботі з молоддю, працівники освіти, заслужені педагоги. Це директори та вчителі шкіл, вихователі та завідувачі дошкільних установ, прибиральниці і завгоспи. Серед них:
- Питіков Іван Никифорович, 41 рік, з 1964 по 2005 рр. незмінний директор школи № 24, Почесний громадянин Харкова, брав участь у Сталінградській і Курській битвах, пройшов бойовий шлях до Румунії та Німеччини, має 17 державних нагород.
- Звінченко Валентина Єлисеївна, вчитель російської мови та літератури гімназії № 144 з 1976 по 1980 рр., брала участь в операції «Багратіон», у звільненні Курляндії, Риги, Вільнюса. Нагороджена Орденами і медалями Великої Вітчизняної війни.
- Кузнецов Костянтин Ілліч, заступник директора з навчально-виховної роботи, а потім директор школи № 60, пішов на фронт добровольцем у 1942 році, учасник операції по звільненню Харківської області.
- Щетінкін Дмитро Павлович, робітник з ремонту будівлі школи № 121 з 1984 по 2001 рр.., захищав Москву і Сталінград, пройшов з боями Білорусь, Польщу, закінчив війну під Берліном. Нагороджений орденом Червоної зірки, медалями «За відвагу», «За бойові заслуги».
Напередодні свята Великої Перемоги, ветерани отримали поздоровлення та подарунки від управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради.
Окремим подарунком для ветеранів від підростаючого покоління став фестиваль-конкурс патріотичної пісні «В лесу прифронтовому», мета якого - залучення молоді до пісень, наповнених почуттям любові до Батьківщини, захисникам Вітчизни, історії рідного краю. На сцені Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості переможці районного етапу продемонстрували інсценовані військово-патріотичні пісні.
Творчі колективи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів були відзначені Дипломами управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради та подарунками в номінаціях:
- «За кращу композицію громадянсько-патріотичного змісту» - колектив ЦДЮТ № 6, Фрунзенського району;
- «За яскраве створення образу пісні» - колектив ПДЮТ «Істок», ХЗОШ № 88 та ХЗОШ № 113 Орджонікідзевського району;
- «За краще втілення патріотичної ідеї у виконанні пісні» - колектив ХЗОШ № 35 Червонозаводського району;
- «За творче єднання учасників» - колектив ХЗОШ № 140 Московського району;
- «За оригінальність трактування відомої пісні» - колектив ХЗОШ № 28 Жовтневого району;
- «За високий рівень вокальної майстерності» - колектив ЦДЮТ № 5 Ленінського району;
- «За ансамблевість та композиційну єдність» - колектив ХНВК № 112 Комінтернівського району;
- «За краще представлення пісні» - колектив ХНВК № 169 Дзержинського району;
- «За кращу музично-хореографічну композицію» - колектив ХСШ № 62 Київського району.

 

Фотозвіт

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark