Карта сайту

Міський конкурс-огляд шкільних музеїв Великої Вітчизняної війни та Бойової слави навчальних закладів

Теги: Загальні

   У квітні-травні 2010 року управлінням освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради спільно з Харківською міською організацією ветеранів України було проведено Конкурс огляд-конкурс шкільних музеїв Великої Вітчизняної війни та Бойової слави загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладі.
В закладах освіти діє 97 музеїв, які є центрами патріотичного виховання учнівської молоді. На базі шкільних музеїв проводяться уроки історії, уроки мужності, літературні вечори, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, години спілкування.
У міському етапі огляду-конкурсу брали участь 9 шкільних музеїв - переможці районних етапів. Увага журі акцентувалася на оновленні та доповненні експозицій матеріалами до 65-річчя Перемоги, оформленні тематичних виставок, приурочених до даної події.
За підсумками конкурсу-огляду було визначено:
І місце - музей імені Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського ХЗОШ № 135 Дзержинського району;
ІІ місце:
- музей «Бойової слави 23-ої Гвардійської мотострілкової бригади ім. О.О. Головачова 3 танкової армії» ХЗОШ № 32 Фрунзенського району;
- музей «Бойової та трудової слави» ХЗОШ № 113 Орджонікідзевського району;
ІІІ місце:
- музей «Бойової слави» ХСШ №162 Жовтневого району;
- музей «Бойової слави 25-ої Гвардійської Червонопрапорної Синельниково-Будапештської орденів Суворова і Богдана Хмельницького стрілецької дивізії імені В.І.Чапаєва» ХЗОШ № 31 Московського району.
Керівники музеїв були відзначені Почесними грамотами управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради «за сумлінну плідну працю на ниві музейної руху, вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, залучення учнів до вивчення та збереження історико-культурної спадщини свого народу».
Урочисте нагородження переможців конкурсу відбулося 6 травня 2010 року в Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості. Призери огляду-конкурсу були нагороджені і Дипломами та цінними призами управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради, пам'ятними подарунками від Харківської міської організації ветеранів України.
                               

 Фотозвіт

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark