Карта сайту

Cемінар «Форми організації позакласної роботи з російської мови з учнями загальноосвітніх навчальних закладів»

Теги: Загальні

 18 жовтня 2012 Департаментом освіти для методистів районних методичних центрів та керівників РМО вчителів російської мови та світової літератури проведено науково-практичний семінар за темою: «Форми організації позакласної роботи з російської мови з учнями загальноосвітніх навчальних закладів».

  Доктор філологічних наук, професор, зав. кафедрою російської мови Харківського Національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди І.І.Степанченко акцентував увагу учасників на актуальних проблемах викладання російської мови в умовах білінгвізму, познайомив з ефективними методиками викладання предмета в загальноосвітніх навчальних закладах.

  У ході роботи семінару вчителі російської мови ХЗОШ №54 презентували досвід співпраці ЗНЗ і ВНЗ у межах реалізації міського проекту «Університетські кафедри в ЗНЗ», провели тост-майстер «Засідання школи юних філологів «Етимологія слова».

  Приємним подарунком для присутніх став виступ дитячого театру «Пролісок» ХЗШ № 127, учасники якого інсценували уривок із поеми О.С.Пушкіна «Русалочка».

Фотозвіт

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark