Карта сайту

Вітаємо переможців конкурсу «Шкільний інформаційний світ»

Теги: Загальні

   Вітаємо переможців конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти «Шкільний інформаційний світ»
  На виконання Програми «Інформаційні та комунікаційні технології в освіті м. Харкова на 2009-2011 роки», затвердженої рішенням 29 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 24.12.2008 №374/08, відповідно до наказу управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради від 05.02.2009 № 17 «Про проведення конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти «Шкільний інформаційний світ», згідно з Положенням про конкурс-захист на кращу модель інформатизації закладу освіти «Шкільний інформаційний світ» вперше у 2009 році організовано проведення конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації закладу освіти «Шкільний інформаційний світ». 
  З 01.03.2009 по 31.08.2009 проведено І (районний) етап конкурсу-захисту. 
За його підсумками до ІІ (міського) етапу представлено 37 робіт від 36 закладів освіти міста у 5-ти номінаціях:

  • "Школа сучасних інформаційно-комунікаційних технологій";
  • "Кращий шкільний портал";
  • "Школа сприяння формуванню інформаційної культури";
  • "Школа - центр інформаційного освітнього простору дитини";
  • "Школа - центр моніторингових досліджень".

 До складу експертної комісії ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту увійшли:

  •  Голова експертної комісії - Стецюра Тетяна Петрівна, заступник начальника управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради  
  •  Соколов Олександр Юрійович,завідувач кафедрою інформатики, доктор технічних наук, професор, Харківський національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»  
  •  Андрієвська Віра Михайлівна, викладач кафедри інформатики, кандидат педагогічних наук, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди  
  •  Колгатін Олександр Геннадійович, доцент кафедри інформатики, кандидат технічних наук, докторант, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди  
  •  Ольховський Євгеній Олександрович, доцент кафедри інформатики, кандидат фізико-математичних наук, лауреат премії Президента України для молодих вчених, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди  
  •  Лаптєва Марія Вікторівна, доцент кафедри інформатики, кандидат педагогічних наук, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди  
  •  Пономарьова Наталія Олександрівна, доцент кафедри інформатики, кандидат педагогічних наук, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди  
  •  Чеботарьов Вадим Іванович, директор центру довузівської освіти, кандидат фізико-математичних наук, Харківський національний університет ім. В.М. Каразіна  
  •  Фастова Дар’я Володимирівна, доцент кафедри програмного забезпечення автоматоматизованих систем, кандидат технічних наук, Східноукраїнський філіал Міжнародного Соломонового університету  
  •  Загорулько Ігор Євгенович, помічник депутата Харківської міської ради 5 скликання Порошина С.М., директор ТОВ «Українська інноваційна Бізнес Група»
  •  Літке Олексій Євгенович, заступник начальника відділу програмного забезпечення, комунальне підприємство «Міський інформаційний центр»  
  •  Нудель Сергій Олександрович, провідний спеціаліст відділу комп’ютерних систем, комунальне підприємство «Міський інформаційний центр»
  •  Шалаєв Вадим Віталійович, провідний дизайнер ТОВ «Стелла Сістемз»  
  •  Счастна Ірина Олексіївна, заступник начальника управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради – начальник відділу нормативності та якості освіти  
  •  Дулова Алла Степанівна, директор науково-методичного педагогічного центру управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради  
  •  Гупалов Олександр Іванович, керівник групи інформаційно-технічного забезпечення  управління освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради  

  З 22 по 24 вересня 2009 року пройшли засідання експертної комісії, під час яких визначено п’ятірки лідерів, що взяли участь у ІІ (очному) турі.
   27-28.10.2009 проведено ІІ (очний) тур ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту, під час якого лідери І (заочного) туру презентували та захищали запропоновані моделі інформатизації закладу.
      На підставі рішення експертної комісії визначено переможців у номінаціях:
 «Школа сучасних інформаційно-комунікаційних технологій»:
· І місце - Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області (Київський район);
· ІІ місце – Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 58 Харківської міської ради Харківської області (Московський район);
· ІІІ місце – Харківську гімназію № 46 Харківської міської ради Харківської області (Комінтернівський район).
«Кращий шкільний портал»:
· І місце – Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №170 Харківської міської ради Харківської області (Київський район);
· ІІ місце – Харківську гімназію № 86 Харківської міської ради Харківської області (Ленінський район);
· ІІІ місце – Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 155 Харківської міської ради Харківської області (Орджонікідзевський район);
«Школа сприяння формуванню інформаційної культури»:
· І місце – Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 16 Харківської міської ради Харківської області (Київський район);
· ІІ місце – Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 156 Харківської міської ради Харківської області (Московський район);
· ІІІ місце – Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 42 Харківської міської ради Харківської області (Московський район);
«Школа - центр інформаційного освітнього простору дитини»:
· І місце – Харківську гімназію № 55 Харківської міської ради Харківської області (Київський район);
· ІІ місце – Харківський технологічний ліцей № 9 Харківської міської ради Харківської області (Київський район);
· ІІІ місце – Харківський ліцей № 149 Харківської міської ради Харківської області (Дзержинський район);
«Школа - центр моніторингових досліджень»:
· І місце – Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради Харківської області (Фрунзенський район);
· ІІ місце – Харківський приватний навчально-виховний комплекс «Авторська школа Бойка» Харківської області (Дзержинський район);
· ІІІ місце – Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 87 Харківської міської ради Харківської області (Ленінський район).
  Нагородження та презентація досвіду роботи загальноосвітніх навчальних закладів-переможців у номінаціях конкурсу-захисту буде здійснена на грудневій конференції з питань інформатизації освіти.

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark