Карта сайту

VII Всеукраїнський турнір юних правознавців

Теги: Загальні

   Збірна команда міста Харкова у VII Всеукраїнському турнірі юних правознавців, який проходив з 28 по 31 жовтня у м. Херсон, посіла ІІ місце. До складу збірної команди міста увійшли переможці міського турніру юних правознавців в особистій першості: 

  •   Овдієнко Ганна (ХЗОШ № 130),  Юхименко Альбіна (ХЗОШ № 138),  Ляліна Світлана (ХГ № 152),  Баракат Айман (ХСШ № 3),  Романенко Дмитро (ХГ № 47)

 

 

 

 

 Керівник команди – Самофалова Ірина Леонідівна, вчитель основ правознавства Харківської спеціалізованої школи № 3.
  Своїми враженнями з нами поділилась учасниця VІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців учениця Харківської загальноосвітньої школи № 130 Овдієнко Ганна: "Право – складна, заплутана, але дуже цікава галузь науки, яку з захопленням вивчає велика кількість учнів." Правознавство для них, не тільки шкільний предмет, а й цілий світ, лабіринт, який кожному з них хочеться неодмінно пройти. Саме для таких ентузіастів і створено турніри юних правознавців, що традиційно, вже всьоме, проходять в нашій державі. Цього разу школярів старших класів приймало південне місто Херсон. У Всеукраїнському турнірі юних правознавців брали участь 16 команд. 
 Кожен з представників нашої команди ще довго пам’ятатиме міський етап турніру, участь у якому додала нам неоціненого досвіду, який неодмінно знадобиться у житті. Підготовка до Всеукраїнського турніру додатково підняла знання учасників команди на щабель вище. На турнірі команда міста Харкова мужньо боролася за перемогу. У кожному правовому раунді ми прагнули чітко висвітлити своє бачення теми.  Відповіді представників команди високо оцінювалися членами журі. Вихід до півфіналу, а потім і до фіналу, підтвердив високу якість підготовки харків’ян.


 Турнір був надзвичайно насичений, цікавий. У школярів була розписана кожна хвилинка, але це зовсім не втомлювало. Навпаки, учасники турніру почувалися бадьоро і завзято боролися за перемогу. Харківську команду можна назвати самою дружньою та веселою серед всіх інших. Наша команда сприймала все з гумором, весело. І можливо саме це допомагало менше хвилюватися та краще проявити себе.
 Збірна команда міста Харкова зайняла у VII Всеукраїнському турнірі юних правознавців почесне друге місце. І хоч це не зовсім перемога, але на турнірах найголовніше командний дух, незабутній час, нові знайомства та щирі друзі, а ще – неоціненний досвід, що можливо змінить життя когось з учасників назавжди.»

             Щиро вітаємо юних правознавців Харкова та їх вчителів! Зичимо творчої наснаги та успіхів!
 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark