Карта сайту

Анонси та новини

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

Теги: Загальні

 

  

Шановні педагоги Харкова!

Прийміть вітання з Днем працівників освіти!

   Харківська освіта гармонійно поєднує традиції та сучасні підходи, що робить її однією з найбільш ефективних і успішних.

   Вдячний вам за вірність своїй професії, за примноження слави нашого міста як освітнього центру країни, її інтелектуальної столиці!

   Успішний Харків – розумне місто!

 

   Харківський міський голова Геннадій Кернес

Відкриття нового дитячого садочка в Індустріальному району

Теги: Загальні

 25 вересня 2020 року відбулося відкриття закладу дошкільної освіти № 333 (пров. Івана Каркача, 28). 

   З відкриттям дитячого садочка дітей і батьків привітали перший заступник Харківського міського голови Ігор Олександрович Терехов та директор Департаменту освіти Ольга Іванівна Деменко.

Зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова з батьками учнів і вихованців закладів освіти Слобідського району

Теги: Загальні

 24 вересня у загальноосвітній школі № 95 відбулася зустріч першого віце-мера міста Ігоря Олександровича Терехова з батьками учнів і вихованців закладів освіти Слобідського району. 

Вітаємо переможців обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році

Теги: Загальні

 З метою удосконалення педагогічної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти упродовж лютого-вересня 2020 року проходив обласний конкурс «Кращий вихователь Харківщини».

Вітання директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко із Всеукраїнським днем дошкілля

Теги: Загальні

 Шановні колеги, працівники дошкільної освіти!

Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем дошкілля!
 
   Сьогодні дошкільна галузь користується заслуженим попитом у харків’ян.
   І в цьому велика заслуга працівників закладів дошкільної освіти міста.
   Саме ви несете дітям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас навчаються.
   Висловлюю вам сердечну вдячність за все, що ви робите на благо розвитку дошкільної освіти рідного міста та незалежної України.
   Бажаю всім міцного здоров’я, родинного тепла, натхнення та позитиву в роботі, щирих усмішок ваших вихованців, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі.
 
   З повагою і вдячністю,
   Директор Департаменту освіти                                  О.І. Деменко
 

 

Продовжуються традиційні зустрічі з батьківською громадськістю

Теги: Загальні

 23 вересня на базі Харківської гімназії №144 відбулася зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова та директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко з представниками батьківської громадськості закладів освіти Московського району.

КАЛЕНДАР проведення міських учнівських турнірів у І семестрі 2020/2021 навчального року

Теги: Загальні

КАЛЕНДАР
проведення міських учнівських турнірів

 у І семестрі 2020/2021 навчального року  

Сертифікації вчителів - 2020. Третій етап

Теги: Загальні

 Державна служба якості освіти повідомила, що третій етап сертифікації вчителів - 2020 відбудеться з 12 жовтня до 6 листопада незалежно від рівня епідемічної небезпеки в регіонах. Експерти вивчатимуть практичний досвід учасників через анкетування адміністрації закладу освіти і керівника методичного об’єднання, співбесіду з учасниками сертифікації, а також моделювання педагогічних ситуацій.

Стартувала реєстрація учасників конкурсу «Учитель року – 2021»

Теги: Загальні

 14 вересня 2020 року, згідно Умов та порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», розпочалась реєстрація учасників конкурсу, що триватиме до  4 жовтня. Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» та «Керівник закладу освіти».

ЗНО-2021: Оновлені сертифікаційні роботи з української мови та української мови і літератури

Теги: Загальні

 У 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють:

   1) українську мову та 2) українську мову і літературу.

Розпочалися традиційні зустрічі з батьківською громадськістю

Теги: Загальні

 16 вересня на базі Харківської спеціалізованої школи № 132 відбулася зустріч директора Департаменту освіти Деменко О.І. та голови адміністрації Шевченківського району Котковського Р.В.  із представниками батьківської громадськості закладів освіти Шевченківського району. Батьки активно цікавилися проблемами закладів освіти, зокрема проведенням ремонтних робіт, поповненням матеріально-технічної бази шкіл, дитячих садків та закладів позашкільної освіти. Учасники зустрічі обговорили питання створення в закладах освіти безпечного освітнього середовища, зміцнення й збереження здоров’я дітей та організації їх дозвілля.

Запрошуємо вчителів до участі у Європейському дні вчителя

Теги: Загальні

 Європейська освітня мережа з термоядерного синтезу FuseNet організовує перший Європейський день учителя − спеціальний дистанційний захід, присвячений термоядерному синтезу, для вчителів фізики та природничих наук з усієї Європи. 

Дезінфекція закладів освіти міста

Теги: Загальні

 За дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса в усіх школах міста протягом вересня-жовтня проводитиметься обов’язкова дезінфекція приміщень. 

Відкриття реконструйованого стадіону в гімназії № 144

Теги: Загальні

 11 вересня в Харківській гімназії № 144 після масштабної реконструкції відкрито шкільний стадіон, на якому учні зможуть займатися футболом, волейболом, баскетболом, легкою атлетикою, воркаутом, настільним тенісом тощо. 

МОН та МОЗ розробили збірник НПА для роботи закладів освіти під час карантину

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark