Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 51 гость.

Карта сайту

Анонси та новини

Про проведення міської акції до Дня захисту дітей

Теги: Загальні

 Департамент освіти Харківської міської ради повідомляє про проведення за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова міської акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Школярам пропонується намалювати малюнок відповідної тематики.

Про проведення освітньої акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

Теги: Загальні

 Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків та педагогів до участі в освітній акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу».

   З 1 по 5 травня з нагоди Великодня та Всесвітнього дня щедрості триватиме прийом робіт у номінації “Смаколики для наших захисників України”. Просимо надіслати фото-або відеозвіти про те, як учасники освітнього процесу зробили та передали військовим паски, великодні поробки та листівки тощо.
   З 6 по 16 травня з нагоди Дня матері, Дня сім’ї та Дня вишиванки чекаємо на матеріали в номінації «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Теги: Загальні

 Представники великої харківської освітянської родини щодня власним прикладом доводять незламність нашої нації. Неможливо побороти країну, громадяни якої демонструють сміливість і свідомість із пелюшок. 

   Усі виклики часу ми долаємо спільно, кожен із нас бореться за Україну та її щасливе майбутнє на нашому освітньому фронті, додає часточки своєї душі та праці в спільну мету, робить все можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ, допомагає нашим захисникам підтримкою, словом і ділом. 
   У Telegram-каналі «Харківські герої освітнього фронту» розміщуємо історії учителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповідатимемо про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.
   Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучатися до нашої спільноти та писати історію освітянської родини нашого міста разом.

Групова консультація Школи молодого фахівця психологічної служби «Складання річного плану на наступний навчальний рік»

Теги: Загальні

 Планування є важливим інструментом для досягнення успіху в будь-якій діяльності. Навчитись продуктивно планувати означає бути готовим до різного розвитку подій, гнучким в реалізації поставлених цілей.

Комунікативний тренінг для підлітків «Робота з негативними переживаннями: тривожність, ставлення до помилок»

Теги: Загальні

 Щоб допомогти учням справлятися з негативними думками, навчитися нормалізувати свій емоційний стан координатори психологічної служби системи освіти міста Харкова 28 травня 2024 року провели комунікативний тренінг «Робота з негативними переживаннями: тривожність, ставлення до помилок». До тренінгу долучилися 27 учнів сьомих-дев’ятих класів закладів освіти міста.

Учителів та учнів запрошують до гри «Вивчаю — не чекаю»

Теги: Загальні

 У межах ініціативи «Вивчаю — не чекаю» вчителям та їхнім учням 1-4 класів пропонують цікаву гру з математики та читання. Вона допоможе дітям повторити вивчений матеріал, закріпити знання та відпрацювати навички перед літніми канікулами. Для цього потрібно лише завантажити застосунок на гаджет та запропонувати дитині пограти в мініігри.

Заклади загальної середньої освіти міста отримали матеріали, які навчають дітей правилам безпечної поведінки

Теги: Загальні

 Питання безпеки дитини стає все більш актуальним. Часто загроза для життя і здоров’я людини виникає через незнання чи нехтування елементарними правилами, недостатню інформованість щодо поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, відсутність практичних умінь та навичок самодопомоги.

МОН і ЮНІСЕФ запрошують до спецпроєкту «Садок на зразок»

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запрошують працівників закладів дошкільної освіти долучитися до спецпроєкту «Садок на зразок» та розповісти про найкращі практики у закладі. Організатори шукають заклади, що застосовують передові підходи та інновації, які можуть служити орієнтирами для інших закладів дошкільної освіти.

Урок «Літні пригоди без шкоди»: як провести безпековий урок для підлітків 5-9 класів

Теги: Загальні

 «Літні пригоди без шкоди» — це готовий інноваційний урок, який пояснить правила безпечної поведінки з 4-х тем: безпека з вогнем, на воді, залізниці, кібербезпека та булінг.

Проведено семінар «Технології ефективного запам’ятовування і розвитку концентрації уваги дошкільників»

Теги: Загальні

 Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників поведено онлайн семінар за темою «Технології ефективного запам’ятовування і розвитку концентрації уваги дошкільників». У заході взяли участь 100 педагогів закладів дошкільної освіти та методисти центрів освітніх технологій міста Харкова.

Розроблено проєкт інструктивно-методичних рекомендацій із використання ШІ в школах

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України разом із Міністерством цифрової трансформації України завершили роботу з розроблення інструктивно-методичних рекомендацій щодо запровадження та використання технологій штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти. Ці рекомендації сформовані на основі актуальних міжнародних практик.

Освітній серіал для педагогів дошкільної освіти

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України спільно із Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) пропонують освітній серіал для вихователів та освітян дошкільної освіти щодо особливостей організації якісного освітнього середовища дитячого садка за методикою ECERS-3.

Семінар «Освітня платформа Moodle для організації дистанційного навчання в освітньому процесі»

Теги: Загальні

 17 травня 2024 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників у дистанційному форматі відбувся воркшоп «Освітня платформа Moodle для організації дистанційного навчання в освітньому процесі». На заході були присутні 78 осіб, серед яких учителі учасникі конкурсу «Кращий дистанційний курс у 2024 році», педагогічні працівники центрів освітніх технологій та завідувачі лабораторій комп’ютерних технологій у освіті управлінь освіти адміністрацій районів. 

Школа дистанційного навчання для вчителів фізики

Теги: Загальні

 17 травня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося заняття «Школи дистанційного навчання для вчителів фізики». У заході взяли участь 48 учителів фізики закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

Управлінський інтенсив для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти м. Харкова

Теги: Загальні

 16 травня 2024 року на базі Харківського ліцею № 13 проведено управлінський інтенсив для 45-ти новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти м. Харкова на тему «Забезпечення реалізації права на освіту в умовах воєнного стану».

Перейти вгору Share/Save/Bookmark