Статистика сайту

Сейчас на сайте 1 пользователь и 31 гость.

Карта сайту

Анонси та новини

Розміщено тестові завдання II Всеукраїнського відкритого марафону з української мови

Теги: Загальні

 На сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації та бажання вивчати українську мову розміщенні тестові завдання ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови. Вправи розраховані на учнівську (3-11-і класи) та студентську молодь.

Координаційна рада ХМОУС обирає голову організації. Дебати кандидатів…

Теги: Загальні

 21 січня 2022 року на базі Харківського фізико-математичного ліцею № 27 відбулося розширене засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.

Відбулося засідання Міської координаційної ради з питань професійного розвитку педагогічних працівників

Теги: Загальні

 21 січня 2022 року на базі комунального закладу «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулося засідання Міської координаційної ради з питань професійного розвитку педагогічних працівників, у якому взяли участь завідувачі Центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів, заступники керівників закладів загальної середньої освіти міського підпорядкування. 

Відзначення Дня Соборності України у закладах освіти міста

Теги: Загальні

 22 січня відзначається День Соборності України.

   Напередодні знаменної дати в закладах освіти міста проведено тематичні просвітницькі заходи:
   - інформаційно-виховні години («Україна – єдина країна» для учнів 1-4-х класів, «Ми різні – і в цьому наше багатство, ми єдині – і в цьому наша сила» для учнів 5-9-х класів);
  - тематичні уроки для старшокласників («Історія України та державотворення», «Значення Соборності в процесі державотворення України»);
   - уроки державності, лекції, виховні години, бесіди, спрямовані на вивчення історії національно-визвольних змагань в Україні на початку XX століття, боротьби за суверенітет та територіальну цілісність України;
   - круглі столи, інтелектуально-правові вікторини для старшокласників («Історичне значення Акту Злуки українських земель»,  «Символи держави»);
   - конкурси дитячих творчих робіт та малюнків, літературні флешмоби, онлайн-вікторини, фотоквести («Україна – це я, Україна – це ти», «3 Україною в серці», «Єдина Україна»).

Юним фізикам – для підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад

Теги: Загальні

 Для тих, хто цікавиться змістом завдань Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики,  бажає підвищувати рівень своїх знань, навчатися розв’язувати конкурсні задачі й краще підготуватися до участі в олімпіадах з фізики різних рівнів, силами переможців Міжнародних і Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики минулих років з метою підтримки і розвитку руху змагань з фізики в Україні створено і введено в дію вебсайт.

Оприлюднено типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України»

Теги: Загальні

 На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України» закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом МОН №1357 від 13 грудня 2021 року.

Вітаємо переможців фінального етапу ХХІ Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з фізики

Теги: Загальні

 У заочному етапі Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з фізики взяли участь 385 учнів 9-11-х класів майже з усіх регіонів України. Рішенням журі до другого (очного) етапу було запрошено 49 учасників із 12 регіонів України, учасниками змагання стали 37 учнів 9-11-х класів. Фінальний етап Інтернет-олімпіади відбувся в січні в очному режимі. 

«Мій Харків – моя Батьківщина». Шляхами експедиційного пошуку

Теги: Загальні

 У межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування продовжується ІІ етап віртуальної краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Мій Харків – моя Батьківщина». Захід проводиться у співпраці з історичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Центром краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька.

Розроблено онлайн-курс про підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Теги: Загальні

 На сайті «Нова українська школа» розміщено інформацію щодо безплатного онлайн-курсу «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги та можливості». Курс створено за сприяння Міністерства освіти і науки України. Матеріали курсу відповідають Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників (постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800, зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року № 1133). Пройшовши його, педагоги отримають краще розуміння, як змінилася система підвищення кваліфікації, як їм знайти дійсно якісне навчання. 

Оголошено Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності в освітній процес для учнів 7-8 класів

Теги: Загальні

 Академія української преси спільно з Головним управлінням загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки Медійної програми в Україні оголосили Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності в освітній процес для учнів 7-8 класів (в рамках усіх освітніх галузей, позаурочної та позашкільної діяльності).

Підвищуємо податкову грамотність старшокласників

Теги: Загальні

 12 січня 2022 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергове заняття «Школи розвитку старшокласників «Tax_School» за підтримки Головного управління ДПС у Харківській області.

Затверджено концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки разом із Міністерством молоді та спорту затвердили концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти.

   Відповідний наказ МОН від 27.10.2021 № 1141/4088 опубліковано на сайті ІМЗО.

Сертифікація педагогічних працівників ‒ 2022

Теги: Загальні

 У 2022 році в сертифікації зможуть взяти участь до 2500 учителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, Міністерство освіти і науки  Наказом № 3 від 04.01.2022 визначило максимальний обсяг заяв, що можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від кількості вчителів початкової школи).

ІІІ Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі»

Теги: Загальні

 З нагоди святкування Всесвітнього дня Землі та вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії буде проведено ІІІ Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі». Мета Фотоконкурсу – сприяти самореалізації творчого потенціалу дітей, юнацтва та молоді, розвитку громадської еко-свідомості, збереженню Всесвіту та навколишнього середовища, формуванню національної культури чистоти та екологічної відповідальності людства.

Про організацію інклюзивного навчання у 2022 році

Теги: Загальні

 Забезпечити інклюзивний освітній простір — одне з завдань розбудови якісної школи. Державна служба якості освіти України опублікувала роз’яснення про те, як організувати інклюзивне навчання у 2022 році.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark