Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Анонси та новини

Онлайн-лекції з астрономії та космонавтики

Теги: Загальні

 Для школярів, які замислюються про те, чи одні ми у Всесвіті, яким буде небо через 100 тисяч років, як вимірюють відстані до найбільш далеких об'єктів у Всесвіті, творче об'єднання «Tandem» пропонує цикл онлайн-лекцій з астрономії та космонавтики. 

Онлайн-вебінари для вчителів інформатики та технологій

Теги: Загальні

 Вчителів, що викладають інформатику та технології у школах, ліцеях і коледжах, запрошують з 13 липня по 17 серпня  взяти участь у серії вебінарів про змагання за junior-компетенціями Всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine. 

Освітянам пропонують курс підвищення кваліфікації з питань першої психологічної допомоги та емоційної підтримки учасників освітнього процесу

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України, спільно з ДНУ «Інститутом модернізації змісту освіти» та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти розробили курс підвищення кваліфікації освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій».

Вступ-2022: актуальна інформація у чатботі «ОсвітаВсім»

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України повідомляє, про створення чатботу «ОсвітаВсім». У боті можна знайти будь-яку актуальну інформацію з питань вступу у 2022 році: основні дати вступної кампанії для обраної траєкторії вступу, контакти служби підтримки чи відеоінструкції з реєстрації електронних кабінетів. У застосунку досить простий доступ до інших опцій: відеороз'яснень, інфоматеріалів, нормативних документів, контактів служби підтримки, перевірки документів про освіту тощо. Розділи постійно доповнюються новими матеріалами та актуальною інформацією.

Дистанційні майстер-класи з театрального мистецтва

Теги: Загальні

 Театр — це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра та в цих гучних словах і яскравих образах донести те, що відчуває наша душа. 

Підтримка дошкільнят в умовах війни

Теги: Загальні

 Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії та творчості. Саме тому для дошкільнят нашого міста, які через воєнні дії перебувають зараз у різних куточках світу, заклади дошкільної освіти Харкова проводять різноманітні челенджі, флешмоби, руханки, проєкти, під час яких малюки співають, танцюють, малюють, роблять аплікації та читають поезії. 

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в літній період

Теги: Загальні

 Міністерством освіти і науки України надані «Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану» (лист МОН від 22.06.2022 № 1/-22). 

Вебінар з питань складання індивідуальної програми розвитку для учнів з особливими освітніми потребами, що навчаються в інклюзивних класах

Теги: Загальні

 1 липня відбудеться вебінар для закладів загальної середньої освіти на тему: «Складання індивідуальної програми розвитку для учнів з особливими освітніми потребами, що навчаються в інклюзивних класах».

Онлайн нарада «Організаційні аспекти проведення конкурсу «Кращий дистанційний курс у 2022 році»

Теги: Загальні

 29 червня 2022 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулася онлайн нарада «Організаційні аспекти проведення конкурсу «Кращий дистанційний курс у 2022 році» для педагогічних працівників центрів освітніх технологій та завідувачів лабораторій комп’ютерних технологій у освіті управлінь освіти адміністрацій районів. 

Підготовка харківських школярів до міжнародних інтелектуальних змагань

Теги: Загальні
   Літо - улюблена пора року для дітей та молоді не лише в нашій країні, а й в багатьох інших, адже саме влітку у школярів канікули та з'являється вільний час. У когось на відпочинок, у когось на особистий розвиток, а у когось на участь у престижних міжнародних інтелектуальних змаганнях. Традиційно влітку проводяться міжнародні учнівські предметні олімпіади.

Вебінар «Використання хмарних сервісів Microsoft Teams для організації освітнього процесу в закладах освіти»

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України запрошує освітян долучитися до вебінару «Використання хмарних сервісів Microsoft Teams для організації освітнього процесу в закладах освіти», який відбудеться 30 червня 2022 року. Початок: об 11:00. 

Відзначення Дня Конституції у закладах освіти Харкова

Теги: Загальні

 День Конституції України. Історичний та визначальний день для нашої країни, у який ми з особливою гордістю ставимося до атрибутів державності, що роблять нас єдиною нацією та самобутнім народом. Свято, яке повертає нас обличчям до основ нашої держави, нагадує кожному про засадничі принципи, на яких вона побудована.

28 червня - День Конституції України

Теги: Загальні

 26 років тому Верховна Рада ухвалила найважливіший документ, Основний закон держави — Конституцію України, який визначає права, суверенітет, територіальну цілісність нашої країни. Відтоді День Конституції — державне свято.

   Цьогоріч в умовах війни державне свято набуває особливого значення – ще дужче демонструє незламність нашої держави та народу. 

   А найкращий спосіб його відзначити — знати і поважати права та свободи, які вона дає, та виконувати обов’язки перед державою.

   Пропонуємо відео «Конституція України. 25 цікавих фактів» та «Конституцію у коміксах» від братів Капранових.

Онлайн тренінг «Можливості YouTube для освіти»

Теги: Загальні

 29 червня 2022 року о 14:00 в межах співпраці Міністерства освіти і науки та Google Україна відбудеться онлайн-тренінг «Можливості YouTube для освіти».

Вітаємо переможницю ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2021/2022 навчальному році

Теги: Загальні

 Протягом січня-червня 2022 року проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» за еколого-натуралістичним, дослідницько-експериментальним, військово-патріотичним, туристсько-краєзнавчим, науково-технічним, художньо-естетичним напрямами позашкільної освіти.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark