Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 4 гостя.

Карта сайту

Анонси та новини

Про проведення акції “Подаруй частинку тепла захисникам”

Теги: Загальні

 Щиро вдячні всім учасникам освітнього процесу, які щомісяця підтримують наші ініціативи та активно долучаються до волонтерської допомоги й освітніх акцій Департаменту освіти. 

У грудні Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят та школярів, батьків та педагогів стати учасниками акції “Подаруй частинку тепла захисникам”, щоб потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям; щоб подякувати героям сучасності, мотивувати та нагадати нашим захисникам та захисницям, як сильно в них вірять не лише дорослі представники освітнього фронту, а й малеча та юне покоління – майбутнє України.

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Теги: Загальні

 Представники великої харківської освітянської родини щодня власним прикладом доводять незламність нашої нації. Неможливо побороти країну, громадяни якої демонструють сміливість і свідомість із пелюшок. 

   Усі виклики часу ми долаємо спільно, кожен із нас бореться за Україну та її щасливе майбутнє на нашому освітньому фронті, додає часточки своєї душі та праці в спільну мету, робить все можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ, допомагає нашим захисникам підтримкою, словом і ділом. 
   У Telegram-каналі «Харківські герої освітнього фронту» розміщуємо історії учителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповідатимемо про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.
   Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучатися до нашої спільноти та писати історію освітянської родини нашого міста разом.

Про інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2023/2024 навчальному році

Теги: Загальні

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.11.2023 № 1434 у 2023/2024 навчальному році буде проведено Всеукраїнський конкурсу «Джерело творчості».

Міський голова Ігор Терехов привітав із Днем Святого Миколая маленьких мешканців Харкова

Теги: Загальні

 6 грудня відзначається День святого Миколая – свято, яке люблять і діти, і дорослі. Це свято добра, чудес і здійснення бажань. 

   У цей день Харківський міський голова Ігор Терехов привітав з першим зимовим святом дітей у різних районах міста.

Про надання грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки надало гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" наступним модельним навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти (накази МОН від 27.11.2023 р. № 1449, від 01.12.2023 №1466)

Найголовніші наші слова сьогодні: віримо в ЗСУ і ДЯКУЄМО!

Теги: Загальні

 6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. У цей день 1991 року Верховна рада ухвалила закон «Про Збройні сили України». ЗСУ є ровесниками незалежності країни й цього року відзначають 32 річницю.

Проведено інструктивно-методичну нараду щодо проведення ІІ етапу міського конкурсу «Учитель року – 2024»

Теги: Загальні

 5 грудня 2023 року Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено інструктивно-методичну нараду в онлайн-форматі для завідувачів центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради з питань організації проведення ІІ етапу міського конкурсу «Учитель року – 2024». 

Освітян запрошують долучитися до Національного уроку волонтерства

Теги: Загальні

 5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтера. У цей день освітян, українську молодь та підлітків запрошують познайомитися із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства. Ініціаторами заходу є ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «Рух Олександра Педана “JuniorS”» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.

Президент України відвідав метрошколу в Харкові

Теги: Загальні

 У межах робочої поїздки до Харківської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з унікальним проєктом харків’ян -  метрошколою. Глава держави побував на станції Харківського метрополітену «Університет», відвідав класи, де тривали уроки математики, англійської мови та музики. Володимир Зеленський поспілкувався з дітьми, поцікавився подробицями навчання. Учні метрошколи із задоволенням розповіли Президенту про улюблені шкільні предмети та свої захоплення.

Дякуємо учасникам освітньої акції “На варті ментального здоров’я”

Теги: Загальні

 Департамент освіти щиро вдячний усім учасникам освітнього процесу, які протягом листопада долучились до освітньої акції “На варті ментального здоров’я”. 5428 робіт у межах заходу надіслали школярі, педагоги, батьки, працівники психологічних служб закладів. Близько 400 робіт опубліковані у наших Telegram-спільнотах.

Інформаційна кампанія для підлітків «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди»

Теги: Загальні

 В Україні стартує інформаційна кампанія для підлітків «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди», у межах якої Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Міністерство внутрішніх справ знайомитимуть підлітків із правилами безпечної поведінки взимку. За словами організаторів, питання безпеки дітей особливо загострюється в осінньо-зимовий період.

Про проведення Всеукраїнського конкурсу “Джерело творчості” у 2023/2024 навчальному році

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки визначило терміни та напрями, за якими у 2023/2024 навчальному році відбудеться Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» (наказ МОН від 20.11.2023 № 1434).

У Харкові стартував міський конкурс «Учитель року»

Теги: Загальні

 Талановиті педагоги міста протягом листопада 2023 року – січня 2024 року зможуть продемонструвати свої знання, креативність в освітніх підходах та вчергове довести, що професія вчителя надзвичайно важлива та престижна.

У Харкові відкрили ще один клас у метрошколі

Теги: Загальні

 27 листопада, відчинив свої двері ще один метроклас для школярів Харкова. Це вже третій клас на станції метро «Академіка Павлова». Створено нові місця та умови для здобуття освіти учнями середніх та старших класів Київського та Салтівського районів міста.

Відбувся харківський міський турнір юних фізиків

Теги: Загальні

 24-26 листопада 2023 року в онлайн форматі проведено ХХХІІ харківський міський турнір юних фізиків, учасниками якого стали 9 команд учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста та команда Харківського наукового ліцею «Обдарованість» Харківської обласної ради.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark