Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 37 гостей.

Карта сайту

Координаційний центр психологічної служби

Координаційний центр психологічної служби

Теги: Методична домога

 Координаційний центр психологічної служби системи освіти міста Харкова створено з метою психологічного супроводу освітнього процесу, сприяння створенню умов для охорони психічного здоров’я здобувачів освіти, надання психологічної допомоги та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу в умовах воєнного стану в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти міста Харкова.

   Центр розташований за адресою комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №1 Харківської міської ради»: м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, буд. 38-Г
   Центр надає організаційну та консультативно-методичну підтримку практичним психологам та соціальним педагогам закладів освіти міста Харкова. Телефон для запису на консультацію: 725-17-42.

 

 

Положення, рішення

Теги: Нормативна база

 Професійний стандарт за професією “Практичний психолог закладу освіти”.


Листи

Теги: Нормативна база

Рефлексивна зустріч щодо результатів педагогічної інтернатури

Теги: Заходи

 Шлях педагога від молодого спеціаліста до майстра непростий. Багато в чому він залежить від особистих якостей та професійних знань, отриманих у виші. Та чи не найважливіші на цьому шляху – перші кроки професійного досвіду, умови роботи, колектив і підтримка колег. Таку підтримку в 2023/2024 навчальному році зміг отримати 51 практичний психолог та соціальний педагог закладів освіти міста, які були призначені на посаду вперше, шляхом відвідування заходів Школи молодого фахівця психологічної служби. 

Групова консультація Школи молодого фахівця психологічної служби «Складання річного плану на наступний навчальний рік»

Теги: Заходи

 Планування є важливим інструментом для досягнення успіху в будь-якій діяльності. Навчитись продуктивно планувати означає бути готовим до різного розвитку подій, гнучким в реалізації поставлених цілей.

Комунікативний тренінг для підлітків «Робота з негативними переживаннями: тривожність, ставлення до помилок»

Теги: Заходи

 Щоб допомогти учням справлятися з негативними думками, навчитися нормалізувати свій емоційний стан координатори психологічної служби системи освіти міста Харкова 28 травня 2024 року провели комунікативний тренінг «Робота з негативними переживаннями: тривожність, ставлення до помилок». До тренінгу долучилися 27 учнів сьомих-дев’ятих класів закладів освіти міста.

Комунікативний тренінг для підлітків «Робота з негативними переживаннями: звільняємося від образ»

Теги: Заходи

 02 травня 2024 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведено комунікативний тренінг для підлітків за темою «Робота з негативними переживаннями: звільняємося від образ». До тренінгу приєдналися 37 школярів закладів освіти міста Харкова. 

Творча майстерня «І творчість, і праця, і успіх»

Теги: Заходи

 24 квітня 2024 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова організовано та проведено в режимі on-line на платформі ZOOM творчу майстерню для практичних психологів закладів освіти міста за темою «І творчість, і праця, і успіх», присвячену Всеукраїнському Дню психолога.

Напрями, форми підвищення майстерності працівників психологічної служби

Теги: Заходи

 Організаційно-методична робота є важливою складовою діяльності працівників психологічної служби. Фахівці організовують власну діяльність, аналізують та узагальнюють її результати, підвищують професіоналізм шляхом самоосвіти. 

Комунікативний тренінг для підлітків «Справжня дружба»

Теги: Заходи

 Координаторами психологічної служби системи освіти міста Харкова 27 лютого 2024 року проведено заняття «Справжня дружба» в межах комунікативного тренінгу для учнів сьомих-дев’ятих класів. До тренінгу приєдналися 97 школярів закладів освіти міста Харкова. 

Комунікативний тренінг для підлітків «Ефективне спілкування»

Теги: Заходи

 Першого  лютого 2024 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведено черговий комунікативний тренінг для підлітків «Ефективне спілкування». До тренінгу приєдналися 62 школярі міста.

Школа молодого фахівця психологічної служби

Теги: Заходи

 Сьогодні психологічне консультування, як один із видів психологічної допомоги у ситуаціях різних життєвих труднощів та психологічних криз, набуло актуальності, популярності та ефективності серед населення України. Разом із тим, психологічне консультування висуває надзвичайно серйозні вимоги до професійного досвіду консультанта, передбачає кропітку, систематичну роботу з підготовки кожної зустрічі.

Школа молодого фахівця психологічної служби

Теги: Заходи
   У ході своєї професійної діяльності фахівцю психологічної служби необхідний постійний аналіз дій і особливостей поведінки дітей, педагогів та батьків. На підставі своїх висновків спеціаліст проєктує подальші кроки щодо вдосконалення своєї практичної діяльності.
Перейти вгору Share/Save/Bookmark