Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

Координаційний центр психологічної служби

Координаційний центр психологічної служби

Теги: Методична домога

 Координаційний центр психологічної служби системи освіти міста Харкова створено з метою психологічного супроводу освітнього процесу, сприяння створенню умов для охорони психічного здоров’я здобувачів освіти, надання психологічної допомоги та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу в умовах воєнного стану в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти міста Харкова.

   Центр розташований за адресою комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №1 Харківської міської ради»: м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, буд. 38-Г
   Центр надає організаційну та консультативно-методичну підтримку практичним психологам та соціальним педагогам закладів освіти міста Харкова. Телефон для запису на консультацію: 725-17-42.

 

 

Положення, рішення

Теги: Нормативна база

 Професійний стандарт за професією “Практичний психолог закладу освіти”.


Листи

Теги: Нормативна база

Навчально-практичний тренінг для фахівців психологічної служби «Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров'я»

Теги: Заходи

 У світі останніх подій роль школи та формат її роботи зазнали значних змін: із закладу, де діти здобувають освіту, вона переросла у центр підтримки, турботи та єднання. Змістилися акценти розуміння цінностей у певних сферах знань та умінь.

Школа молодого фахівця психологічної служби

Теги: Заходи

 07 листопада 2023 року координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведене чергове заняття Школи молодого фахівця психологічної служби для 40 практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста за темою «Особливості проведення корекційної, розвиткової та профілактичної роботи». 

Комунікативний тренінг для підлітків

Теги: Заходи

 Соціальна компетентність у сучасному світі набуває все більшого значення як для особистісного розвитку, так і для успішної адаптації в суспільстві. Особливої актуальності це питання набуває для підлітків, які перебувають на етапі становлення своєї особистості та соціальної ідентичності.

Заняття Школи молодого фахівця психологічної служби системи освіти міста Харкова

Теги: Заходи

 Психологічне забезпечення освітнього процесу неможливе без здійснення фахівцями профілактики, корекції, консультування, що спирається на діагностичну складову. За результатами психологічного дослідження окреслюються подальші шляхи супроводу здобувача освіти, тому важливо щоб психодіагностичні методики та методики соціально-педагогічного дослідження, які використовуються практичними психологами та соціальними педагогами, були надійними, науковими, валідизованими в Україні.

Рекомендації психологів щодо використання контенту в підручниках

Теги: Методична домога

 Міністерство освіти і науки опублікувало рекомендації щодо роботи з підручниками в умовах війни, підготовлені дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз.

Супервізія як форма методичного супроводу професійного розвитку практичних психологів

Теги: Заходи

 Основним завданням психолога системи освіти є охорона психічного здоров’я всіх учасників освітнього процесу, а змістом роботи – проблеми учнів, педагогів, батьків та їх актуальні життєві ситуації. Для ефективного виконання своїх функцій психологу слід проявляти відкритість та повагу до поглядів і цінностей іншої людини, терпимість до невизначеності, здатність до самоконтролю, професійну креативність. Вдосконаленню вказаних рис та їх ефективному розкриттю сприяють інтерактивні методи навчання, які використовуються під час методичного супроводу безпосередньої практичної діяльності психологів.

Інформаційно-комунікаційні технології в діяльності працівника психологічної служби

Теги: Заходи

 На сьогоднішній день усі учасники освітнього процесу потребують психологічної підтримки та допомоги. Практичні психологи та соціальні педагоги міста надають психологічну підтримку в режимі 24/7, взаємодіють з учасниками освітнього процесу використовуючи інформаційно-комунікаційні технології. Актуальним є й надання допомоги молодим фахівцям психологічної служби щодо використання сучасних технології для спілкування та роботи з інформацією в ході організації своєї діяльності.

Супервізійна зустріч практичних психологів та соціальних педагогів

Теги: Заходи

 Питання організації та забезпечення належного науково-методичного супроводу практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти в умовах війни є дуже складним питанням, яке вносить свої корективи у напрями роботи фахівців психологічної служби. Супервізія не є новою формою роботи, але саме на цей вид роботи в сучасних умовах є великий запит як від практичних психологів та соціальних педагогів зокрема, так і педагогічних працівників системи освіти Харкова в цілому.

Комунікативний тренінг для підлітків

Теги: Заходи

 У час повномасштабної війни багато українських школярів позбавлені повноцінного спілкування з однолітками, адже навчання відбувається у дистанційному форматі. Відсутність такої комунікації може негативно вплинути на стан та здоров’я дитини. Фахівці психологічної служби системи освіти міста Харкова спрямували свою роботу на організацію простору для підлітків, що сприятиме поліпшенню їх комунікативних навичок та покращенню емоційного стану від спілкування з однолітками.

Онлайн-засідання Школи молодого фахівця психологічної служби

Теги: Заходи

 Професійне становлення особистості педагога – довготривалий процес. Саме молоді педагоги впроваджують в життя грандіозні плани. Їм властиві креативність мислення, відсутність консерватизму, готовність до змін.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark