Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Заходи

Рефлексивна зустріч щодо результатів педагогічної інтернатури

Теги: Заходи

 Шлях педагога від молодого спеціаліста до майстра непростий. Багато в чому він залежить від особистих якостей та професійних знань, отриманих у виші. Та чи не найважливіші на цьому шляху – перші кроки професійного досвіду, умови роботи, колектив і підтримка колег. Таку підтримку в 2023/2024 навчальному році зміг отримати 51 практичний психолог та соціальний педагог закладів освіти міста, які були призначені на посаду вперше, шляхом відвідування заходів Школи молодого фахівця психологічної служби. 

Групова консультація Школи молодого фахівця психологічної служби «Складання річного плану на наступний навчальний рік»

Теги: Заходи

 Планування є важливим інструментом для досягнення успіху в будь-якій діяльності. Навчитись продуктивно планувати означає бути готовим до різного розвитку подій, гнучким в реалізації поставлених цілей.

Комунікативний тренінг для підлітків «Робота з негативними переживаннями: тривожність, ставлення до помилок»

Теги: Заходи

 Щоб допомогти учням справлятися з негативними думками, навчитися нормалізувати свій емоційний стан координатори психологічної служби системи освіти міста Харкова 28 травня 2024 року провели комунікативний тренінг «Робота з негативними переживаннями: тривожність, ставлення до помилок». До тренінгу долучилися 27 учнів сьомих-дев’ятих класів закладів освіти міста.

Комунікативний тренінг для підлітків «Робота з негативними переживаннями: звільняємося від образ»

Теги: Заходи

 02 травня 2024 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведено комунікативний тренінг для підлітків за темою «Робота з негативними переживаннями: звільняємося від образ». До тренінгу приєдналися 37 школярів закладів освіти міста Харкова. 

Творча майстерня «І творчість, і праця, і успіх»

Теги: Заходи

 24 квітня 2024 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова організовано та проведено в режимі on-line на платформі ZOOM творчу майстерню для практичних психологів закладів освіти міста за темою «І творчість, і праця, і успіх», присвячену Всеукраїнському Дню психолога.

Напрями, форми підвищення майстерності працівників психологічної служби

Теги: Заходи

 Організаційно-методична робота є важливою складовою діяльності працівників психологічної служби. Фахівці організовують власну діяльність, аналізують та узагальнюють її результати, підвищують професіоналізм шляхом самоосвіти. 

Комунікативний тренінг для підлітків «Справжня дружба»

Теги: Заходи

 Координаторами психологічної служби системи освіти міста Харкова 27 лютого 2024 року проведено заняття «Справжня дружба» в межах комунікативного тренінгу для учнів сьомих-дев’ятих класів. До тренінгу приєдналися 97 школярів закладів освіти міста Харкова. 

Комунікативний тренінг для підлітків «Ефективне спілкування»

Теги: Заходи

 Першого  лютого 2024 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведено черговий комунікативний тренінг для підлітків «Ефективне спілкування». До тренінгу приєдналися 62 школярі міста.

Школа молодого фахівця психологічної служби

Теги: Заходи

 Сьогодні психологічне консультування, як один із видів психологічної допомоги у ситуаціях різних життєвих труднощів та психологічних криз, набуло актуальності, популярності та ефективності серед населення України. Разом із тим, психологічне консультування висуває надзвичайно серйозні вимоги до професійного досвіду консультанта, передбачає кропітку, систематичну роботу з підготовки кожної зустрічі.

Школа молодого фахівця психологічної служби

Теги: Заходи
   У ході своєї професійної діяльності фахівцю психологічної служби необхідний постійний аналіз дій і особливостей поведінки дітей, педагогів та батьків. На підставі своїх висновків спеціаліст проєктує подальші кроки щодо вдосконалення своєї практичної діяльності.

Комунікативний тренінг для підлітків «Мій внутрішній світ»

Теги: Заходи

 14 грудня 2023 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведено черговий комунікативний тренінг для підлітків «Мій внутрішній світ». До тренінгу приєдналися 52 школярі міста.

Навчально-практичний тренінг для фахівців психологічної служби «Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров'я»

Теги: Заходи

 У світі останніх подій роль школи та формат її роботи зазнали значних змін: із закладу, де діти здобувають освіту, вона переросла у центр підтримки, турботи та єднання. Змістилися акценти розуміння цінностей у певних сферах знань та умінь.

Школа молодого фахівця психологічної служби

Теги: Заходи

 07 листопада 2023 року координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведене чергове заняття Школи молодого фахівця психологічної служби для 40 практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста за темою «Особливості проведення корекційної, розвиткової та профілактичної роботи». 

Комунікативний тренінг для підлітків

Теги: Заходи

 Соціальна компетентність у сучасному світі набуває все більшого значення як для особистісного розвитку, так і для успішної адаптації в суспільстві. Особливої актуальності це питання набуває для підлітків, які перебувають на етапі становлення своєї особистості та соціальної ідентичності.

Заняття Школи молодого фахівця психологічної служби системи освіти міста Харкова

Теги: Заходи

 Психологічне забезпечення освітнього процесу неможливе без здійснення фахівцями профілактики, корекції, консультування, що спирається на діагностичну складову. За результатами психологічного дослідження окреслюються подальші шляхи супроводу здобувача освіти, тому важливо щоб психодіагностичні методики та методики соціально-педагогічного дослідження, які використовуються практичними психологами та соціальними педагогами, були надійними, науковими, валідизованими в Україні.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark