Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Ми – харків'яни

Про проведення акції “Подаруй частинку тепла захисникам”

Теги: Наш Харків

 Щиро вдячні всім учасникам освітнього процесу, які щомісяця підтримують наші ініціативи та активно долучаються до волонтерської допомоги й освітніх акцій Департаменту освіти. 

У грудні Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят та школярів, батьків та педагогів стати учасниками акції “Подаруй частинку тепла захисникам”, щоб потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям; щоб подякувати героям сучасності, мотивувати та нагадати нашим захисникам та захисницям, як сильно в них вірять не лише дорослі представники освітнього фронту, а й малеча та юне покоління – майбутнє України.

Дякуємо учасникам освітньої акції “На варті ментального здоров’я”.

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти щиро вдячний усім учасникам освітнього процесу, які протягом листопада долучились до освітньої акції “На варті ментального здоров’я”. 5428 робіт у межах заходу надіслали школярі, педагоги, батьки, працівники психологічних служб закладів. Близько 400 робіт опубліковані у наших Telegram-спільнотах.

Про проведення освітньої акції «На варті ментального здоров’я»

Теги: Наш Харків

 Часи повномасштабного російського вторгнення вплинули на кожного з нас, ми тривожимось за майбутнє, рідних, себе, знайомих та незнайомих, не відчуваємо міцної опори під ногами, читаючи та чуючи щодня новини про трагедії, що розривають серце. Водночас особливо чутливим є наше молоде покоління – наші діти. Їм як нікому складно у воєнні часи, адже обсяг викликів, переживань і тривог у цей важкий для країни час зростає в рази. До стресу, викликаного війною, додається необхідність взаємодіяти з однолітками та вчителями з різних міст та країн, адаптуватися до навчання в нових форматах та умовах. Усе це потребує від школярів додаткових зусиль та нерідко стає ще одним джерелом страхів, невпевненості в собі та переживань. 

   У листопаді в Telegram-каналі “Харків надихає” ми приділимо увагу ментальному здоров'ю учнів, педагогів та батьків, бо саме воно є одним із найбільших глобальних викликів майбутнього.  Завдяки ініціативам Олени Зеленської ментальне здоров'я стало частиною державної політики. Як зазначала Перша леді: «Кожна країна у світі зацікавлена в тому, щоб плекати свою стійкість через стійкість кожного з громадян, бо так постає суспільна стійкість. Ми, здається, уже довели всьому світові, що українське суспільство стійке. І навіть не просто довели – ми здивували й шокували своєю стійкістю... Допомагаючи іншим, ми підсвідомо допомагаємо й собі триматися...».

Дякуємо учасникам «Калейдоскоп ідей»

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти щиро вдячний усім учасникам освітньої акції “Калейдоскоп ідей”, які запропонували цікаві та корисні для себе особисто та вашого оточення тематичні челенджі з нагоди 12 жовтневих свят, спрямовані на вдосконалення мовлення, культурне збагачення, розвиток кулінарних, спортивних, музичних, художніх, читацьких та дослідницьких навичок, на підтримку наших захисників, ваших однолітків та безхатніх тварин тощо. 

   4119 відео та фото надіслано учасниками в межах акції “Калейдоскоп ідей” протягом жовтня. 277 найцікавіших робіт опубліковані в Telegram-каналі «Харків надихає».

Освітня акція «Калейдоскоп ідей»

Теги: Наш Харків

 Жовтень багатий на свята. День захисників та захисниць України, День працівників освіти, День української писемності та мови, Міжнародний день музики, Всесвітній день гри, Всесвітній день тварин, День цікавих подій, День художника, День українського козацтва, Всесвітній день здорового харчування, Всесвітній день кулінара, Міжнародний день шкільних бібліотек тощо.  

   Протягом жовтня Департамент освіті запрошує школярів долучитись до освітньої акції “Калейдоскоп ідей”
   За умовами акції діти пропонують цікавий, добрий, корисний, безпечний челендж, завдяки якому можна допомогти українським захисникам, медикам, волонтерам, тваринам; вдосконалити свою українську та знання з історії; розвинути кулінарні, спортивні, музичні чи читацькі навички та здібності; визначити цікаві знахідки дистанційного навчання тощо. Тематика обмежується святами, зазначеними вище.

Дякуємо учасникам акції «Героям сучасності»

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти щиро вдячний усім родинам, які підтримали нашу ініціативу та долучились до акції – 30-денного марафону віри в наших захисників та захисниць, марафону вдячності нашим героям сучасності, марафону найщиріших побажань борцям за нашу свободу, наші цінності та наше щасливе майбутнє.

   Протягом вересня 14514 дітей, батьків та педагогів нашого міста долучились до міської освітньої акції “ГЕРОЯМ СУЧАСНОСТІ – 2023”, у межах якої у своїх роботах передали нашим захисникам та захисницям частинку своєї енергії, віри в ЗСУ та впевненості в Перемозі України. Майже 1000 робіт протягом вересня розміщено в соціальних спільнотах Департаменту освіти.

Акція «Героям сучасності»

Теги: Наш Харків

 Раніше ми читали про них у книгах та чули на уроках історії, а в наш час вони серед нас. Сотні тисяч мужніх і відважних українських чоловіків і жінок стали щитом і міццю нашої країни та всієї Європи й щодня, ризикуючи власним здоров’ям та життям, боронять рідну землю від ворогів. У кожному з наших неймовірних героїв кричить історія, варта тисячі книг. 

У 2022 році Департамент освіти ініціював проведення міської акції “Героям сучасності”, до котрої долучились 9178 дітей, батьків та педагогів нашого міста, які у своїх роботах передали нашим захисникам та захисницям частинку своєї енергії, віри в ЗСУ та впевненості в нашій перемозі. Щиро вдячні всім, хто підтримав нашу ініціативу.
У вересні Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят та школярів, батьків та педагогів стати учасниками цьогорічної акції “Героям сучасності” – марафону віри в наших захисників та захисниць, марафону вдячності нашим героям сучасності, марафону найщиріших побажань борцям за нашу свободу, наші цінності та наше щасливе майбутнє.
Ключовим символом цьогорічної акції стане жовто-блакитне (жовто-синє) серце. 

#Героям_сучасності_2023

Теги: Наш Харків

 Акція «Героям сучасності» ‒ ще одна можливість подякувати тим, хто дарує нам надію жити, творити, любити та вірити у світле, мирне майбутнє, подякувати за мужність, честь, героїзм, за кожен новий день, за змогу жити, творити, навчатися, працювати та бачити рідних, подякувати за боротьбу за кожен клаптик нашої української землі та право залишатися вільною та незалежною нацією… Переконані, що в кожного знайдеться своя, щира, особлива подяка від серця та побажання для тих, хто щодня, ризикуючи своїм життям та здоров'ям, рятує нашу країну та кожного з нас.

Кращі роботи традиційно розміщуватимуться в Telegram-каналах «Харків надихає» та «Харківські герої освітнього фронту» протягом вересня-жовтня. Просимо підтримати нашу ініціативу, ділитись творчими роботами зазначеної тематики на сторінках Facebook закладів освіти з тегом #Героям_сучасності_2023 та через волонтерів передавати дитячі роботи нашим захисникам.
 

 

Дякуємо учасникам марафону “Присвята рідному місту”

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти щиро вдячний усім, хто підтримав нашу ініціативу та долучився до марафону “Присвята рідному місту”. 6514 дітей, батьків та педагогів протягом серпня надіслали свої малюнки, віршовані та пісенні вітання та щирі зізнання незламному місту-герою Харкову. 415 робіт опубліковані у наших Telegram-спільнотах.

Про проведення марафону “Присвята рідному місту”

Теги: Наш Харків

 Харків... Місто-герой. Місто інтелекту. Місто натхнення. Місто сили, з яким пов'язані наші мрії, плани та надії. Різний. Рідний. Квітучий. Сучасний. Єдиний. Незламний. З характером. Неповторний. Найкращий... У серці кожного з нас, незалежно від  місцеперебування. 

   У кожного з нас є свої причини любити рідне місто та пишатись ним. Водночас саме любов до нього робить нас справжніми харків'янами.
   З 2016 року у великій харківській родині школярів та освітян є традиція: з нагоди Дня міста зізнаватись у своїх почуттях Харкову, беручи участь у конкурсі “Присвята рідному місту”.
   Департамент освіти Харківської міської ради запрошує школярів, батьків та вихованців позашкілля протягом серпня 2023 року продовжити цю традицію, взявши участь у марафоні «Присвята рідному місту».

Дякуємо учасникам освітньої акції “Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків”.

Теги: Наш Харків

 Щиро вдячні всім дітям, батькам та освітянам, які долучились до ініціативи Департаменту освіти, дотримались умов та поділились власними рекомендаціями в межах освітньої акції “Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків”.

Акція “Серце віддаю дітям”

Теги: Наш Харків

  До кожної дитини ключ знайти,

  У праці результат хороший мати.
  Упевнено та творчо до мети йти,
  З любов’ю серце дітям віддавати.

   Це слова про освітян, про яких з 1 серпня публікуватимемо історії на каналі “Харківські герої освітнього фронту” в новій рубриці “Серце віддаю дітям”.

Освітня акція «Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків»

Теги: Наш Харків

 Усі без винятку школярі з нетерпінням чекали літні канікули. І це зрозуміло, адже вони найтриваліші та припадають на найтеплішу пору року. Канікули – щастя для учнів, але ще та задачка для батьків, як зробити так, щоб весь відпочинок не минув у гаджетах.

   Департамент освіти Харківської міської ради запрошує учнів, родичів, вихованців позашкілля упродовж липня долучитись до освітньої акції “Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків” та порадити з власного досвіду, як провести вільний від навчання час якомога змістовніше, насиченіше, корисніше, цікавіше та безпечніше. Звертаємо увагу на ключове слово акції - “ЛАЙФХАКИ (поради). Отже, просимо не надсилати звичайні фотозвіти з місць відпочинку (кав’ярень, пляжів, майданчиків, парків), оскільки вони на каналі розміщуватись не будуть. 

Дякуємо учасникам освітньої акції “ДЕ ЄДНІСТЬ, ТАМ І ПЕРЕМОГА”

Теги: Наш Харків

 Освітянська родина єдина та незламна, тому впевнено продовжує формувати сильне та освічене покоління  – націю нескорених.   

   Завдяки спільній вірі та підтримці, небайдужості та стійкості ми щодня крок за кроком наближаємося до Перемоги. 
   Вдячні кожному та кожній, хто долучився до освітньої акції «ДЕ ЄДНІСТЬ, ТАМ І ПЕРЕМОГА».
   Протягом червня учасники надіслали 7283 роботи, 527 із них оприлюднено в наших Telegram-спільнотах.

Зустріч харківського міського голови Ігоря Терехова з учасниками міської акції «Поділися своїми мріями»

Теги: Наш Харків

 Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Не зважаючи на те, що більше року Україна виборює своє право на існування та незалежність, міська влада продовжує робити усе можливе, аби життя маленьких харків’ян було щасливим і безхмарним – всебічно підтримує обдарованих, заохочує здібних, розвиває особистість. 

   За ініціативи харківського міського голови була оголошена акція «Поділися своїми мріями» для школярів Харкова, де кожен бажаючий мав змогу написати листа про рідне місто та свої найзаповітніші бажання, пов’язані з ним. 
   6 тисяч юних харків'ян відгукнулося на ініціативу. Листи надійшли з 33-ох країн з усіх куточків світу та з 18 областей України. Організаторами акції створено виставку дитячих листів про мрії в прифронтовому Харкові. Всі вони наповнені любов’ю до рідного міста, вірою про повернення рідних з війни й надією на Перемогу!
   1 червня відбулася зустріч Ігоря Олександровича Терехова, харківського міського голови з авторами найбільш зворушливих та теплих листів учасників акції. Він відвідав три локації, де діти розповіли меру про свої мрії та бажання.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark