Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 9 гостей.

Карта сайту

ЗНО / НМТ / ДПА

Зовнішнє незалежне оцінювання

Теги: НМТ 2023

 Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Державна підсумкова атестація

Теги: ДПА

 Державна підсумкова атестація (ДПА) – це форма контролю відповідності результатів навчання здобувачів освіти вимогам державних стандартів загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти. 

   Порядок проведення державної підсумкової атестації затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 № 1369 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 р. за № 8/32979).
 

ДПА скасовано, а вступна кампанія відбуватиметься за особливою процедурою

Теги: НМТ 2024

 8 листопада 2023 року Верховна Рада України підтримала законопроєкт № 10092 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року».

НМТ-2024: до чого готуватися

Теги: НМТ 2024

 За даними УЦОЯО у 2024 році НМТ буде включати чотири навчальних предмети, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ. 

Вітаємо учасників НМТ-2023 міста Харкова, які отримали 200-бальні результати

Теги: НМТ 2023

 У 2023 році 149 випускників із 69-ти закладів загальної середньої освіти м. Харкова досягли 167 найвищих результатів за виконання завдань національного мультипредметного теста: з математики – 81, української мови – 43, англійської мови – 32, історії України – 5, біології – 4,    фізики – 1, німецької мови – 1.

Відеоінструкція «НМТ: Онлайн-тестувальник»

Теги: НМТ 2023

 З 5 червня розпочинається основна сесія національного мультипредметного тесту. УЦОЯО пропонує учасникам ознайомитися з інтерфейсом онлайнової платформи і з’ясувати: з чого розпочати роботу із сервісом; де знайти довідкові матеріали; як позначати ті чи ті завдання, щоб їх було зараховано; у якій послідовності їх виконувати; як змінити відповідь; як завершити роботу над тестом.

Путівник учасника НМТ-2023

Теги: НМТ 2023

 Український центр оцінювання якості освіти підготував “Путівник учасника НМТ-2023”, де потрібна інформація згрупована у форматі “питання-відповідь”.

Вебінар про особливості проведення НМТ-2023

Теги: НМТ 2023

 10 квітня о 16:30 на онлайн-платформі iLearn відбудеться відкритий вебінар про особливості Національного мультипредметного тесту у 2023 році

Розпочалася реєстрація на НМТ-2023

Теги: НМТ 2023

  3 квітня розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі.

Тимчасові екзаменаційні центри за кордоном

Теги: НМТ 2023

 Міністерство освіти і науки України та Український центр оцінювання якості освіти оприлюднили перелік країн, де буде проведено НМТ. 

Демонстраційні варіанти НМТ з іноземних мов

Теги: НМТ 2023

 УЦОЯО пропонує потенційним учасникам тестування виконати завдання  з іноземних мов: німецької, французької та іспанської.

Демонстраційний варіант НМТ з хімії

Теги: НМТ 2023

 Фахівці УЦОЯО підготували демонстраційні варіант НМТ з хімії.

   Нагадуємо, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту.

Характеристики предметних тестів

Теги: НМТ 2023

 Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного та додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2023 року: визначено кількість завдань з кожного предмета, форми тестових завдань, час на їх виконання, схеми нарахування балів.

Демонстраційний варіант НМТ з біології

Теги: НМТ 2023

 УЦОЯО пропонує потенційним учасникам НМТ виконати у спеціальному онлайн-середовищі демонстраційний варіант з біології.

Затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту

Теги: НМТ 2023

 Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ). 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark