Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Я – українець, громадянин, патріот

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

   Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, закладів освіти, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

   З нормативними документами з питань Національно-патріотичне виховання дітей та молоді можна ознайомитись за посиланням

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 Урядом внесенні змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики (постанова КМУ № 1451 від 27.12.2022 року).

 

 

МОН внесені зміни до наказу «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України»

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.06.2022 № 586 внесені зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.06.2022 № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641».

 

 

Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

   Наказ МОН від 06.06.2022 № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641»

 

Затверджено першу в Україні Державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 30 червня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив першу в Україні Державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року. Метою програми є удосконалення та розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання шляхом формування та утвердження української громадянської ідентичності.

Державна цільова соціальна програма національно-патріотичного виховання на період до 2025 року

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 Постанова Кабінету Міністрів України від 30.06.2021 № 673 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

 

 

Затверджений план дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020 – 2025 роки

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 14 жовтня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 932 «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020 – 2025 роки».

Указ Президента України від 18.05.2019 №286/2019 Про Стратегію національно-патріотичного виховання

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

Указ Президента України від 18.05.2019 №286/2019 Про Стратегію національно-патріотичного виховання

Найголовніші наші слова сьогодні: віримо в ЗСУ і ДЯКУЄМО!

Теги: Заходи

 6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. У цей день 1991 року Верховна рада ухвалила закон «Про Збройні сили України». ЗСУ є ровесниками незалежності країни й цього року відзначають 32 річницю.

Заряджені гідністю і жагою свободи

Теги: Заходи

 Сьогодні, коли на нашу землю прийшли рашистські орди і весь народ став на захист Батьківщини, особливого значення набули такі поняття, як «гідність» та «свобода». Саме за них ми воюємо і не віддамо ворогові ні клаптика нашої землі. 

Відзначення Дня української писемності та мови освітянами, школярами та батьками Харкова

Теги: Заходи

 Мова – скарб народу, тож нехай українська звучить у наших душах!


   Щороку восени ми відзначаємо День української писемності та мови – однієї з наймилозвучніших мов на планеті. Свято започатковане в листопаді 1997 року указом Президента України № 1241/97 "Про День української писемності та мови". Цьогоріч ми вперше відзначаємо його в іншу дату – 27 жовтня.

29 серпня - День пам'яті захисників України.

Теги: Заходи

 Згідно Указу Президента, починаючи з 2019 року, 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Своєрідним символом цього дня є сонях.

Методичні рекомендації для закладів освіти до Дня пам’яті загиблих захисників України – 2023

Теги: Заходи

 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину.

24 серпня – День Незалежності України

Теги: Заходи

 Незалежність України... Скільки ж у цих словах символів і сенсів, подвигів і втрат, радості й болю. 

   24 серпня – день, сповнений надпотужних емоцій. День, у який нестерпно болить через втрати, бо ми усвідомлюємо, якою високою ціною в усі роки історії нашої країни давалась нам незалежність. День, у який згадуємо тих, хто загинув за Україну, виборюючи для кожного з нас право жити у своїй вільній країні та бути господарями на рідній землі. День, у який замислюємось над тим, скільки праці, сил і душевних прагнень було покладено поколіннями наших предків для її розвитку. На уроках історії ми гортали героїчні сторінки. Проте з часом у них напишуть і про сучасні героїчні події, про сучасних героїв, про націю, яка не зламалась... попри все, про те, скільки доль зруйнувала теперішня боротьба за нашу незалежність. Напишуть й про те, скільки в кожного з нас цією війною вкрадено щасливих днів, спокійних ночей, заповітних мрій та грандіозних планів... Заради миру. Заради безтурботного сьогодні. Заради мирного, достойного, щасливого завтра наших дітей.

Відзначення Дня Державного прапора України освітянами Харкова

Теги: Заходи

 23 серпня щорічно, починаючи з 2004 року, в Україні відзначають День Державного Прапора. Синьо-жовтий прапор для українців − це символ свободи і боротьби за незалежність, за волю, символ нашої української ідентичності. 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark