Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 1 гость.

Карта сайту

Я – українець, громадянин, патріот

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

   Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, закладів освіти, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

   З нормативними документами з питань Національно-патріотичне виховання дітей та молоді можна ознайомитись за посиланням

МОН внесені зміни до наказу «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України»

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.06.2022 № 586 внесені зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.06.2022 № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641».

 

 

Концепція національно-патріотичного виховання в систем і освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

   Наказ МОН від 06.06.2022 № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641»

 

Затверджено першу в Україні Державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 30 червня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив першу в Україні Державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року. Метою програми є удосконалення та розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання шляхом формування та утвердження української громадянської ідентичності.

Державна цільова соціальна програма національно-патріотичного виховання на період до 2025 року

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 Постанова Кабінету Міністрів України від 30.06.2021 № 673 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

 

 

Затверджений план дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020 – 2025 роки

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 14 жовтня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 932 «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020 – 2025 роки».

Указ Президента України від 18.05.2019 №286/2019 Про Стратегію національно-патріотичного виховання

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

Указ Президента України від 18.05.2019 №286/2019 Про Стратегію національно-патріотичного виховання

Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходів щодо її реалізації до 2025 року

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 З метою посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді в закладах освіти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 932 «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки» Міністерством освіти і науки України затверджена Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року (наказ МОН № 527 від 06.06.2022).

Вшановування пам’яті Героїв Небесної сотні у закладах освіти міста

Теги: Заходи

 З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні в закладах освіти міста були проведені виховні години та бесіди, присвячені пам’яті воїнів, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України; уроки мужності; загальношкільні лінійки; засідання круглих столів, перегляди документальних фільмів; виставки у шкільних бібліотеках; випуски тематичних стіннівок, малюнків.

Інформаційні матеріали щодо відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні.

   Цього дня вшановується пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

18 лютого відбудеться Всеукраїнський урок з медіаграмотності

Теги: Заходи

 18 лютого 2022 року, всі школи України долучаться до проведення Всеукраїнського уроку з медіаграмотності в межах невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента України № 53/2022.

   Його організовує Національний проект з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки.

Відзначення Дня єднання

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначатиме День єднання.

Відзначення Дня Соборності України у закладах освіти міста

Теги: Заходи

 22 січня відзначається День Соборності України.

   Напередодні знаменної дати в закладах освіти міста проведено тематичні просвітницькі заходи:
   - інформаційно-виховні години («Україна – єдина країна» для учнів 1-4-х класів, «Ми різні – і в цьому наше багатство, ми єдині – і в цьому наша сила» для учнів 5-9-х класів);
  - тематичні уроки для старшокласників («Історія України та державотворення», «Значення Соборності в процесі державотворення України»);
   - уроки державності, лекції, виховні години, бесіди, спрямовані на вивчення історії національно-визвольних змагань в Україні на початку XX століття, боротьби за суверенітет та територіальну цілісність України;
   - круглі столи, інтелектуально-правові вікторини для старшокласників («Історичне значення Акту Злуки українських земель»,  «Символи держави»);
   - конкурси дитячих творчих робіт та малюнків, літературні флешмоби, онлайн-вікторини, фотоквести («Україна – це я, Україна – це ти», «3 Україною в серці», «Єдина Україна»).

Відзначення 30-річчя Дня Збройних сил України у закладах освіти

Теги: Заходи

 6 грудня — у день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України», відзначається державне свято – День Збройних сил України. 

Про Всеукраїнський форум «Сила пам’яті: молодь говорить про Голодомор»

Теги: Заходи

 Міністерство освіти і науки України повідомляє про проведення 27 листопада 2021 року, з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору, Всеукраїнського форуму «Сила пам’яті: молодь говорить про Голодомор».

Перейти вгору Share/Save/Bookmark