Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 5 гостей.

Карта сайту

Заходи

Відеоролик «Діти Харкова прагнуть миру» - переможець творчого марафону

Теги: Заходи

 Колектив Харківської загальноосвітньої школи № 20 Слобідського району взяв участь у Всеукраїнському творчому дистанційному марафоні до Дня Української державності. Творча робота закладу «Діти Харкова прагнуть миру» отримала перше місце в номінації «Відеомистецтво».

Міцно тримаємо спортивний фронт!

Теги: Заходи

 Учні Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 20 Слобідського району – вихованці дитячо-юнацької футбольної спеціалізованої школи ФК «Металіст 1925» –  через події в Україні тимчасово були вимушені переїхати жити до інших європейских країн.

Там, де закінчуються слова, починається музика...

Теги: Заходи

 Катерина Полякова, учениця Харківської спеціалізованої школи № 132 Шевченківського району, наразі знаходиться у Болгарії та мріє повернутися додому. 

Юна харків'янка підкорює швейцарські старти

Теги: Заходи

 Вихованка харківської СДЮСШОР Яни Клочкової Варвара Канашевич, учениця 4 класу Харківської спеціалізованої школи № 109, успішно виступає на змаганнях зі стрибків у воду у Швейцарії.

Перемоги юних зірочок художньої гімнастики

Теги: Заходи

 Насправді не так багато речей, які по-справжньому вражають уяву. І ще менше таких речей, які були б створені людиною. Однак одна з них – художня гімнастика. Навіть люди, які зовсім далекі від спорту, не можуть відірвати очей від виступу гімнасток.

Родина - найбільший скарб і найвища людська цінність

Теги: Заходи

 Ніхто не стане заперечувати істину, що родина завжди була та залишається джерелом любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Родина є тією цеглиною, на якій стоїть держава. 

Обереги для захисників від наймолодших харків'ян

Теги: Заходи

 Вихованці закладів дошкільної освіти Харкова разом із батьками активно долучаються до різноманітних акцій та готують обереги для наших захисників і захисниць, які боронять нашу державу, цінності та мирне небо. 

Ой, на Івана, та й на Купала

Теги: Заходи

 У середині літа українці щороку відзначають давнє слов'янське свято із самобутніми традиціями – Івана Купала.

   Дошкільнята та учні закладів загальної середньої освіти Харкова стали активними учасниками тематичних фоточеленджів. 

Дистанційні майстер-класи з театрального мистецтва

Теги: Заходи

 Театр — це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра та в цих гучних словах і яскравих образах донести те, що відчуває наша душа. 

Відзначення Дня Конституції у закладах освіти Харкова

Теги: Заходи

 День Конституції України. Історичний та визначальний день для нашої країни, у який ми з особливою гордістю ставимося до атрибутів державності, що роблять нас єдиною нацією та самобутнім народом. Свято, яке повертає нас обличчям до основ нашої держави, нагадує кожному про засадничі принципи, на яких вона побудована.

Данііл Ваштарев - рекордсмен України з найбільшої кількості набивання футбольного м’яча двома ногами

Теги: Заходи

 Футбол – це гра, яка не знає пауз та не терпить зупинок. Людина, яка одного разу віддала серце футболу, буде вірна цій грі до кінця життя. Свою вірність покликанню доводить учень 5 класу Харківської гімназії № 116 Данііл Ваштарев. Країна дізналася про нашого юного футболіста ще в мирний час, коли Данііл брав участь у шоу-програмі «Круче всех» на телеканалі Інтер, де демонстрував футбольні фінти. 

Відродження Харкова - у наших руках

Теги: Заходи

 Яким буде Харків майбутнього після нашої перемоги, має право вирішувати кожен мешканець нашого рідного міста.

   Міським головою Ігорем Тереховим ініційоване проведення опитування, яке допоможе команді кращих харківських архітекторів та світових фахівців, яких зібрав британський архітектор та дизайнер Норман Фостер, ефективно працювати над Генеральним планом міста, за яким відновлюватимуть і розвиватимуть Харків після перемоги у війні. 
  «Ми завжди були відкриті найкращим пропозиціям та ідеям. Це опитування допоможе кожному з вас приєднатися до масштабної роботи з відновлення та модернізації нашого міста. А ми зможемо проаналізувати потреби містян та ознайомитися з ідеями, які допоможуть зробити Харків кращим», - звернувся до харків'ян міський голова Ігор Терехов.
  Кожен із нас може взяти участь у створенні нового Генерального плану міста Харкова, давши відповіді на низку запитань. Опитування можна пройти за посиланням.
 

 

Разом і творчо – до Перемоги!

Теги: Заходи

 Разом і творчо – до Перемоги! Під таким гаслом тримають культурний фронт ті харківські учні, яким випало на долю нескінченне щастя перебувати в гармонії мелодій і польоту душі.

Пропонуємо міжнародний багатожанровий онлайн проєкт «Діти за мир»

Теги: Заходи

 Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради запрошує дітей та учнівську молодь віком від 3 до 18 років долучитися до міжнародного багатожанрового онлайн проєкту «Діти за мир». 

Поспішайте творити добро!

Теги: Заходи

 Під час війни сотні тисяч українців долучилися до волонтерства, серед них і харківські школярі. Кожен із них додає часточки своєї душі та праці в спільну мету. Для перемоги важливий кожен - кожен, хто в цей час, незалежно від місцезнаходження, допомагає словом і ділом. 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark