Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Заходи

Святкування Дня вишиванки освітянами міcта

Теги: Заходи

 З давніх-давен вишита сорочка виконувала роль потужного оберега. Вишиванка в наш час стала не просто елементом етнічної одягу, який зберігає пам’ять роду та генетичний код нації, а стає символом української нескореності, єдності української нації, містком єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців.

Заклади освіти міста долучились до відзначення Дня Європи

Теги: Заходи

 Цьогоріч 9 травня Україна вдруге відзначала День Європи. Відзначення зазначеного свята в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Ця дата – чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській збройній агресії.

Відзначення Дня пам’яті та примирення у закладах освіти міста

Теги: Заходи

 8 травня в Україні, відзначається День пам’яті та примирення, Це - дата, коли ми разом із європейською спільнотою вшановуємо перемогу над нацизмом і пам’ять про загиблих і всіх жертв Другої світової. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни. Символом памʼяті про Другу світову війну з 2014 року в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті.

Школярі Харкова долучилися до загальнонаціональної акції єднання та віри «ВИПУСКНИКИ-2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ»

Теги: Заходи

 Діти війни, випускники 2024 року, 11-класники всієї України, завершуючи заклади освіти і прощаючись з дитинством, не матимуть традиційних шкільних балів і радості зустрічі першого дорослого світанку.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Теги: Заходи

 Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено з метою захисту мовної й культурної багатоманітності у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. А починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначається і в Україні. Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. 

Ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у закладах освіти міста

Теги: Заходи

 20 лютого в Україні щорічно вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Пам'ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою гідного вшанування їхнього подвигу, увічнення великої людської, громадянської й національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Цьогоріч вшанування проходить під гаслом «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни».

Відзначення Дня Державного Герба України у закладах освіти Харкова

Теги: Заходи

 19 лютого українці святкують особливе свято — День Державного Герба України. Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності та процвітання. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля». 

Ноутбуки школярам Харкова

Теги: Заходи

 Міністерство освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) передало 501 гаджет дітям, які проживають у Харкові та через безпекову ситуацію вимушені повністю перейти на дистанційне навчання й потребують доступу до цифрових пристроїв. 

22 січня – День Соборності України

Теги: Заходи

 День Соборності України – це можливість укотре заявити на весь світ, що українська нація єдина, а її територія неподільна. 

Найголовніші наші слова сьогодні: віримо в ЗСУ і ДЯКУЄМО!

Теги: Заходи

 6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. У цей день 1991 року Верховна рада ухвалила закон «Про Збройні сили України». ЗСУ є ровесниками незалежності країни й цього року відзначають 32 річницю.

Заряджені гідністю і жагою свободи

Теги: Заходи

 Сьогодні, коли на нашу землю прийшли рашистські орди і весь народ став на захист Батьківщини, особливого значення набули такі поняття, як «гідність» та «свобода». Саме за них ми воюємо і не віддамо ворогові ні клаптика нашої землі. 

Відзначення Дня української писемності та мови освітянами, школярами та батьками Харкова

Теги: Заходи

 Мова – скарб народу, тож нехай українська звучить у наших душах!


   Щороку восени ми відзначаємо День української писемності та мови – однієї з наймилозвучніших мов на планеті. Свято започатковане в листопаді 1997 року указом Президента України № 1241/97 "Про День української писемності та мови". Цьогоріч ми вперше відзначаємо його в іншу дату – 27 жовтня.

29 серпня - День пам'яті захисників України.

Теги: Заходи

 Згідно Указу Президента, починаючи з 2019 року, 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Своєрідним символом цього дня є сонях.

Методичні рекомендації для закладів освіти до Дня пам’яті загиблих захисників України – 2023

Теги: Заходи

 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину.

24 серпня – День Незалежності України

Теги: Заходи

 Незалежність України... Скільки ж у цих словах символів і сенсів, подвигів і втрат, радості й болю. 

   24 серпня – день, сповнений надпотужних емоцій. День, у який нестерпно болить через втрати, бо ми усвідомлюємо, якою високою ціною в усі роки історії нашої країни давалась нам незалежність. День, у який згадуємо тих, хто загинув за Україну, виборюючи для кожного з нас право жити у своїй вільній країні та бути господарями на рідній землі. День, у який замислюємось над тим, скільки праці, сил і душевних прагнень було покладено поколіннями наших предків для її розвитку. На уроках історії ми гортали героїчні сторінки. Проте з часом у них напишуть і про сучасні героїчні події, про сучасних героїв, про націю, яка не зламалась... попри все, про те, скільки доль зруйнувала теперішня боротьба за нашу незалежність. Напишуть й про те, скільки в кожного з нас цією війною вкрадено щасливих днів, спокійних ночей, заповітних мрій та грандіозних планів... Заради миру. Заради безтурботного сьогодні. Заради мирного, достойного, щасливого завтра наших дітей.
Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark