Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

ХМОУС

Марафон добра «Добро починається з тебе»

Теги: ХМОУС

 Щороку 17 лютого люди всього світу відзначають День спонтанного прояву доброти. Доброта, людяність, милосердя не мають кордонів, часових та вікових обмежень, просочують серце кожної людини на планеті. Їх ніколи не буває багато.

   Департамент освіти ініціює проведення марафону добра протягом лютого під гаслом «Добро починається з тебе».
   Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків у фото- та відеороботах повідати, як саме ви та члени вашої родини в цей важкий для країни час примножуєте добро у світі, даруєте свій час, надихаєте, даєте надію, віру та підтримку тим, хто цього потребує. Немає значення: підтримуєте захисників, сортуєте гуманітарну допомогу, приносите продукти бабусі-сусідці, годуєте тварин на вулиці тощо. Важливо, щоб добра в нашому світі ставало все більше.

Челендж «Харків інтелектуальний: від минулого до сучасності»

Теги: ХМОУС

 Харків завжди був, є та буде містом із надпотужним інтелектуальним потенціалом, можливостями та ресурсами. Наші талановиті діти, молодь, освітяни та науковці своєю невтомною працею та вагомими досягненнями постійно примножують славу міста інтелекту, науки та освіти. Здобутки наших вихованців та педагогів зростають, а зірковий п’єдестал науковців, освітян, студентів, учнів відомий та шанований не лише в Україні, а й за її межами.

   У 2023 році Департамент освіти Харківської міської ради продовжує реалізацію міського проєкту «Славетні ювілеї видатних українців» у межах хабу «Освіта. Наука. Особистість» Національного технопарку з підвищення якості освіти та ініціює проведення челенджу «Харків інтелектуальний: від минулого до сучасності».
   Відповідно до Постанови Верховної Ради № 6406 про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022-2023 роках 10 лютого на державному рівні відзначатиметься 250 років із дня народження Василя Каразіна (1773–1842), ученого, винахідника, громадського та освітнього діяча, публіциста, ініціатора заснування Харківського університету, першого у Східній Україні.
   У межах проєкту пропонуємо у Facebook-спільнотах закладів освіти протягом лютого ділитися фото-та відео про Василя Назаровича Каразіна та інших видатних науковців, які сприяли розвитку науки в нашому місті, про освітян, які стали наставниками переможців інтелектуальних змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів, про талановитих турнірщиків, олімпіадників, винахідників, які навчаються у ваших закладах освіти та наповнюють скарбничку інтелектуальних досягнень нашого рідного міста.

Дякуємо учасникам челенджу «Тільки в єдності наша сила»

Теги: ХМОУС

 Майже 150 закладів освіти стали учасниками челенджу «Тільки в єдності наша сила» до Дня Соборності України. 

Дякуємо учасникам акції «Сімейні звичаї та традиції харківських родин»

Теги: ХМОУС

 Щиро вдячні всім, хто долучився до нашої акції “Сімейні звичаї та традиції харківських родин”.   

Засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Теги: ХМОУС

 У режимі відеоконференції на платформі ZOOM відбулося засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, в якому взяли участь методисти з виховної роботи Центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів, заступники керівників закладів загальної середньої освіти.

Акція «Героям сучасності» до Дня захисників та захисниць України

Теги: ХМОУС

 14 жовтня ‒ значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.

   Сьогодні українці святкують День захисників і захисниць України. Ми зараз єдині, як ніколи, бо нас усіх об’єднує одне бажання на всіх. Наша єдність сильніша за будь-яку зброю. Кожен із нас ‒ частинка потужної сили. Водночас нам цю силу та натхнення дають захисники та захисниці України.  

Відкриття музею миру в одній із шкіл міста Харкова.

Теги: ХМОУС

 1 вересня було відкрито музей миру в одному закладі освіти міста. У музею розміщені малюнки дітей, сповнені мріями про нашу перемогу та про мирний Харків, мотанки та обереги, які діти виготовляють для захисників України, локації про волонтерську та миротворчу діяльність харків’ян.

Челендж «Є професія у світі – серце віддавати дітям!»

Теги: ХМОУС

 Департамент освіти Харківської міської ради до Дня працівників освіти ініціює проведення челенджу «Є професія у світі – серце віддавати дітям!» серед учнів та вихованців закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Харкова.

Акція «Героям сучасності» до Дня захисників та захисниць України

Теги: ХМОУС

 Департамент освіти до Дня захисників та захисниць України ініціює акцію «Героям сучасності» для юних харків'ян та освітян із миром у серці та творчістю в душі.

   Поки весь світ відкриває для себе Україну та українців, українці відкриваються по-новому самі для себе. Ми зараз єдині, як ніколи, бо нас всіх об’єднує одне бажання на всіх. Наша єдність сильніша за будь-яку зброю. Кожен із нас ‒ частинка потужної сили. Водночас нам цю силу та натхнення дають захисники та захисниці України.  

Участь харківських миротворців у конференції з безпеки у Східній Європі

Теги: ХМОУС

 З 01 по 05 вересня у місті Брно (Чехія ) пройшла ХІІІ Міжнародна зустріч учасників асоціацій ветеранів війни та AISP-SPIA, конференція з безпеки у Східній Європі. Україну та місто Харків на заході представляли проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди Світлана Бережна; юні миротворці - учениця ХГ № 55 Анастасія Скрипка, та учениці ХСШ № 119 Дар'я Єлісєєнко та Дар'я Ясинецька. 

Освітяни вітають рідний Харків із Днем міста

Теги: ХМОУС

 23 серпня наш рідний Харків відзначає подвійне свято – День міста та День визволення від нацистських загарбників. 

   Ми безмежно любимо наше місто та пишаємося ним, тому це свято всіх, хто тут народився й виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди в місті з особливим колоритом, традиціями та славною історією. 

Вітаємо учасників та призерів чемпіонату Європи з шашок-100

Теги: ХМОУС

 Немає нічого простішого, ніж вивчити, як ходять шашки; і немає нічого складнішого, ніж навчитися грати в шашки правильно.

  Вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» вміють грати в шашки правильно та підтвердили це своїми перемогами в чемпіонаті Європи з шашок-100, що проводився з 1 по 9 серпня в турецькому місті Невшехір.

День українських миротворців

Теги: ХМОУС

 День українських миротворців. Це одне з важливих свят, коли вшановують тих, хто бере участь в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки, хто постійно знаходиться в епіцентрі подій і завжди приходить на допомогу тим, хто її потребує.

Відродження Харкова - у наших руках

Теги: ХМОУС

 Яким буде Харків майбутнього після нашої перемоги, має право вирішувати кожен мешканець нашого рідного міста.

   Міським головою Ігорем Тереховим ініційоване проведення опитування, яке допоможе команді кращих харківських архітекторів та світових фахівців, яких зібрав британський архітектор та дизайнер Норман Фостер, ефективно працювати над Генеральним планом міста, за яким відновлюватимуть і розвиватимуть Харків після перемоги у війні. 
  «Ми завжди були відкриті найкращим пропозиціям та ідеям. Це опитування допоможе кожному з вас приєднатися до масштабної роботи з відновлення та модернізації нашого міста. А ми зможемо проаналізувати потреби містян та ознайомитися з ідеями, які допоможуть зробити Харків кращим», - звернувся до харків'ян міський голова Ігор Терехов.
  Кожен із нас може взяти участь у створенні нового Генерального плану міста Харкова, давши відповіді на низку запитань. Опитування можна пройти за посиланням.
 

 

Юні миротворці нашого міста презентують фільм про Харків у Палаці Націй у Женеві

Теги: ХМОУС

 Представники Міського клубу юних миротворців Харкова взяли участь в урочистих заходах з нагоди 20-ї річниці відзначення Міжнародного дня миротворців ООН у Палаці Націй у Європейській штаб-квартирі ООН (Женева, Швейцарія). 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark