Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Методичні посібники

Групові форми роботи в системі психосоціальної допомоги дітям і сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах внаслідок військових дій (досвід упровадження)

Теги: Методичні посібники

 Групові форми роботи в системі психосоціальної допомоги дітям і сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах внаслідок військових дій (досвід упровадження) / авт. кол; заг. ред. В. Г. Панка, І. І. Ткачук, 2020.

Консультування в системі психосоціальної допомоги дітям і сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах внаслідок військових дій

Теги: Методичні посібники

 Консультування в системі психосоціальної допомоги дітям і сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах внаслідок військових дій / авт. кол; заг. ред. В.Г. Панок, І. І. Ткачук. Київ : УНМЦ практичної психології і соціальної роботи, 2019.

Застосування діагностичних мінімумів в діяльності праців- ників психологічної служби

Теги: Методичні посібники

 Застосування діагностичних мінімумів в діяльності праців- ників психологічної служби : [метод. рек.] / авт.-упор.: В. М. Горленко, В. Д. Острова, Н. В. Сосновенко, І. І. Ткачук ; за заг. ред.В. Г. Панка. – Київ : УНМЦ практичної психології і соціальної роботи, 2018.

Перша психологічна допомога : посібник фасилітатора з орієнтації працівників на місцях

Теги: Методичні посібники

 Перша психологічна допомога : посібник фасилітатора з орієнтації працівників на місцях. Київ: Унів. вид-во ПУЛЬСАРИ, 2017.

Досвід надання допомоги дітям і сім’ям – жертвам військового конфлікту

Теги: Методичні посібники

 Досвід надання допомоги дітям і сім’ям – жертвам військового конфлікту : практ. посіб. / І. О. Корнієнко, І. М. Лісовецька, Ю.А. Луценко, Д. Д. Романовська. Київ: УНМЦ практичної психології і соціальної роботи, 2017.

Корекційно-розвиткова програма формування стійкості до стресу в дітей дошкільного віку та школярів «Безпечний простір»

Теги: Методичні посібники

 Корекційно-розвиткова програма формування стійкості до стресу в дітей дошкільного віку та школярів «Безпечний простір».

   Автори: Богданов С.О., Гніда, Т.Б., Залеська О.В., Лунченко Н. В., Панок В.Г., Соловйова В.В. Навчально-методичний посібник, 2017.

Методичні рекомендації «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення»

Теги: Методичні посібники

 Методичні рекомендації «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення» Заг. ред. Ковальчук Л.Г., Левченко К.Б. Методичні рекомендації, 2017.

Підготовка вчителів до розвитку життєстійкості стресостійкості у дітей в освітніх навчальних закладах

Теги: Методичні посібники

 Підготовка вчителів до розвитку життєстійкості стресостійкості у дітей в освітніх навчальних закладах Заг. ред. Чернобровкін В.М., Панок В.Г. Навчально-методичний посібник, 2017.

Методичні рекомендації для педагогів ЗДО "Агресія. Анексія. Конфлікт. Соціально-педагогічна та психологічна відповідь на виклики для дітей"

Теги: Методичні посібники

 Методичні рекомендації для педагогів ЗДО "Агресія. Анексія. Конфлікт. Соціально-педагогічна та психологічна відповідь на виклики для дітей", 2016.

Правила безпеки та можливості отримання допомоги в період конфлікту в Україні

Теги: Методичні посібники

 Правила безпеки та можливості отримання допомоги в період конфлікту в Україні : метод. рек./ авт. кол.; заг. ред. Панок В.Г., доктор психол. наук, професор, Левченко К.Б., доктор юрид. наук, професор. Упорядники: Андрєєнкова В.Л., Лунченко Н.В. Київ: Агентство “Україна”, 2014.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark