Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 4 гостя.

Карта сайту

Матеріали для використання в роботі

Правила безпеки на залізничному транспорті України

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Літо, подорожі, пригоди. Канікули тільки розпочались. Багато хто планує поїздки та відпочинок, а дехто залишиться вдома та буде шукати інший спосіб розважити себе. Саме час нагадати правила безпеки громадян на залізничному транспорті.

Вручення посвідчень учасникам тематичних семінарів та практичних занять з питань алгоритмів дії, спрямованих на врятування та збереження життя людини у невідкладному стані, проведених для працівників закладів загальної середньої освіти м. Харкова

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Відповідно до Договору між Департаментом освіти Харківської міської ради і Харківським національним медичним університетом викладачами  кафедри хірургії №4 ХНМУ упродовж 2023/2024 н.р. вперше у межах співпраці проведено цикл тематичних семінарів та практичних занять з питань алгоритмів дії, спрямованих на врятування та збереження життя людини у невідкладному стані для педагогічних  та  медичних працівників закладів загальної середньої освіти м. Харкова. 

Триває реалізація ініціативи «5 кроків до здорового харчування».

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Протягом квітня і травня фахівцями відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб та філій ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ», на виконання Операційного плану заходів з реалізації у 2023-2024 роках Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2023 р. № 990-р, та комплексної регіональної програми «Якісне та корисне харчування в закладах Харківщини» на 2024-2027 роки,  в рамках ініціативи «5 кроків до здорового харчування» проводились вебінари щодо підвищення обізнаності учасників навчально-виховного процесу щодо важливості здорового харчування, формування культури заохочення до здорового способу життя та дбайливого ставлення до здоров’я серед школярів (учні 7-11 класів), вчителів, іншого персоналу шкіл та батьків.

Заклади загальної середньої освіти міста отримали матеріали, які навчають дітей правилам безпечної поведінки

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Питання безпеки дитини стає все більш актуальним. Часто загроза для життя і здоров’я людини виникає через незнання чи нехтування елементарними правилами, недостатню інформованість щодо поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, відсутність практичних умінь та навичок самодопомоги.

Урок «Літні пригоди без шкоди»: як провести безпековий урок для підлітків 5-9 класів

Теги: Матеріали для використання в роботі

 «Літні пригоди без шкоди» — це готовий інноваційний урок, який пояснить правила безпечної поведінки з 4-х тем: безпека з вогнем, на воді, залізниці, кібербезпека та булінг.

Майстер-класи з виготовлення флікерів працівниками закладів позашкільної освіти м. Харкова.

Теги: Матеріали для використання в роботі

 У рамках проведення Другого Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр. та І етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху, який проходить з 13.05.2024 по 19.05.2024 працівники закладів позашкльної освіти провели майстер-класи з виготовлення флікерів.

Онлайн-засідання Школи розвитку «Юний інспектор з безпеки»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 13.05.2024 о 16.00 відбудеться відкрите онлайн-засідання Школи розвитку «Юний інспектор з безпеки» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова на тему «Формування безпечного простору пішохода» для учнів 8-11 класів за участі представників Управління патрульної поліції в Харківській області, науковців зазначеного закладу вищої освіти.

ІІ десятиліття дій з безпеки дорожнього руху

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Загальний план заходів з проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху з13 по 19 травня 2024 року.

Гра «Провідник безпеки»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Гра для дітей на зразок Alias. Допомагає вивчити правила поводження з вибухонебезпечними предметами в ігровому та безпечному форматі. 

Гра «Interland: Безпека дітей в Інтернеті»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Google Україна у співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації запустили українськомовну версію онлайн-гри «Interland: Безпека дітей в Інтернеті».

Вебінар «Передбачати, запобігати, діяти – основні принципи безпечної життєдіяльності в умовах воєнного стану».

Теги: Матеріали для використання в роботі

 16.04.2024 року на базі комунального закладу «Харківський ліцей 151 Харківської міської ради» в рамках інноваційного проєкту «Організаційно-педагогічні умови функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/ повоєнний час» відбувся вебінар, за темою «Передбачати, запобігати, діяти – основні принципи безпечної життєдіяльності в умовах воєнного стану».

Маніпуляції в медіапросторі

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Цифрове середовище – частина нашого буденного життя. Людина в сучасному світі постійно перебуває в полі впливу та тиску мас-медіа. Мас-медіа можуть впливати на спосіб життя, мислення, вчинки, переконання, можуть змінювати настрої, бажання та поведінку людей. Пропоновані мас-медіа цінності стають спільними для мільйонів людей.

Правила користування природним газом

Теги: Матеріали для використання в роботі

 У нашій країні як паливо широко використовується газ. Майже в кожній квартирі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Щоб газ приносив людям лише радість і тепло, кожний член сім’ї, починаючи зі шкільного віку, мусить знати і суворо дотримуватись правил безпечного користування газом, знати, до яких наслідків призводить порушення цих правил.

Навчально-методичний посібник «ВПРОВАДЖЕННЯ МОДЕЛІ «ШКОЛА ВІЛЬНА ВІД НАСИЛЬСТВА» В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти України набуває дедалі більшої ваги. На вирішення цього питання, зокрема спрямовані Указ Президента України «Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі» №195/2020 від 25 травня 2020 р., розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2023 рік» №174-р від 24 лютого 2023 р., розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції безпеки закладів освіти» від 7 квітня 2023 р.

Проєкт «5 кроків до здорового харчування»

Теги: Матеріали для використання в роботі

 Ефективна реалізація одного з напрямів реформи системи харчування в закладах освіти, започаткованою першою леді Оленою Зеленською - формування культури здорового харчування, закладає фундамент здорової нації на перспективу. 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark