Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Харківські школярі взяли участь в освітньому проекті «Ніч науки для дітей» у місті Харкові

Теги: Учнівські

26, 27 вересня близько тисячі учнів 1-8 класів із усіх районів міста стали учасниками українсько-німецького освітнього проекту «Ніч науки для дітей» у місті Харкові.

Проект, започаткований у минулому році з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса, став щорічним заходом і набув широкої популярності серед учнів та випускників шкіл міста.

В урочистому відкритті заходу взяли участь почесні гості – заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина в Харкові Тетяна Гавриш, Генеральний консул ФРН у Донецьку Детлеф Вольтер, представник Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Матіас Брандт та ін. 

У Зоряній залі планетарію учні молодших і середніх класів спостерігали за зірками, поринаючи в загадковий світ Космосу, були активними учасниками ігрової програми з фізики й астрономії «Парадокс-шоу» та «Карусель наукових інновацій», а також відвідали виставку «Картини зі світу науки», представлену вченими з більш ніж 80 інститутів Товариства ім. Макса Планка спеціально для харків’ян.

Усі учасники «Ночі науки для дітей» отримали подарунки від організаторів проекту. 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark