Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області"

Теги: Фізико-математичний ліцей №27

                                   

61004

м. Харків, вул.Мар'їнська, 12\14

Телефон:  733-03-64

E-mail: pml27kharkiv@ukr.net

Офіційний сайт - www.pml27.klasna.com

  

 

Перша у Харкові спеціалізована фізико-математична школа була відкрита у 1963 році. У 1990 році школа отримала статус фізико-математичного ліцею.

Серед випускників навчального закладу – академіки В.П. Семиноженко, С.В. Симов`ян, доктори фізико-математичних наук М.В. Меншиков, О.М. Кармінський (Москва), Д. Гурарій (США), А. Столін (Швеція), В.М. Куклін (Харків), В.Г. Дрінфельд (США, лауреат Філдсівської премії), С. Костромицький (Мінськ), сотні кандидатів наук.

Одним із головних досягнень ліцею та умовою його успішного розвитку є педагогічний колектив. У всі часи в ліцеї викладали професіонали найвищого класу, справжні патріоти своєї школи, люди, які люблять свою роботу та своїх учнів.

Сьогодні педагогічний колектив ліцею – це однодумці, які самовіддано служать високій меті виховання підростаючого покоління. У ліцеї працює 54 педагоги. З них: 1 Народний вчитель України, 6 Заслужених вчителів України, 1 Заслужений працівник освіти України, 1 Кавалер ордена «За Заслуги» І ступеня, 2 Кавалери ордена «За Заслуги» ІІ ступеня, 3 Кавалери ордена «За Заслуги» ІІІ ступеня, 1 Кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня, 4 кандидати наук, 21 вчитель-методист, 7 старших учителів, 11  Відмінників освіти України, Почесний громадянин міста Харкова – Гельфгат Ілля Маркович (учитель фізики).

Ліцей сьогодні – це:

- елітна освіта в галузі точних та природничих наук, поглиблене вивчення фізики, математики, високий рівень викладання гуманітарного циклу дисциплін;

- побудова всього процесу навчання на основі сучасного принципу особистісного розвитку кожного учня та розробленої в ліцеї Програми розвитку обдарованих учнів;

- навчання профільним предметам на базі авторських програм ведучих учителів ліцею;

- багаті традиції та насичений ліцейський календар; ціла низка традиційних ліцейських заходів та церемоній;

- наші випускники навчаються у вищих навчальних закладах Харкова, України, країн близького та дальнього зарубіжжя;

- конкурсний відбір учнів, які вступають до ліцею, відбувається за результатами олімпіади, що проводиться на День відкритих дверей, та вступних іспитів на початку червня;

- активна та результативна участь в олімпіадному та турнірному русі всіх рівнів, у тому числі міжнародного: за останні три роки учні ліцею завоювали 102 дипломи на Всеукраїнських учнівських олімпіадах. З 1992 року у ліцеї підготовлено 52 переможці Міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики, біології (14 переможців тільки за останні 3 роки). Кожного року випускники ліцею отримують максимальні бали на ЗНО з різних предметів. Учні та випускники нашого навчального закладу щорічно отримують стипендії Харківського міського голови «Обдарованість» та стипендії Президента України.

- щорічна результативна участь ліцеїстів у різноманітних змаганнях, конкурсах, фестивалях, Всеукраїнських турнірах юних математиків і фізиків, Міжнародних конкурсах «Кенгуру», Всеукраїнських конкурсах «Левеня», «Соняшник», «Колосок», фінальному етапі Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади, Комплексній олімпіади з математики, фізики, інформатики «Турнір чемпіонів», Київському міжнародному фізико-математичному фестивалі, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членівМалої академії наук України, інтелектуальних іграх «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг» тощо.

І, безумовно, ліцей – це особлива атмосфера творчості, дружньої підтримки та взаємодопомоги, інтересу та прагнення до знань, у якій тільки і можливе виховання сучасної, гармонійно розвинутої особистості, яка свідомо творить майбутнє своєї незалежної держави!

Директор Єременко Юлія Вікторівна – спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, має почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark