Карта сайту

Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова за результатами ЗНО з української мови і літератури у 2015 році

Теги: ЗНО 2015

У липні 2015 року на офіційному сайті у розділі «Аналітика»  УЦОЯО оприлюднив загальний рейтинг шкіл України за результатами ЗНО з української мови і літератури, що отримали випускники навчальних закладів у 2015 році.

Загальний рейтинг побудовано з урахуванням таких показників: середній тестовий бал, отриманий випускниками навчального закладу; відношення середнього тестового бала випускників закладу до середнього бала випускників району, де розташований навчальний заклад; кількість випускників навчального закладу; максимальний тестовий бал, отриманий випускником навчального закладу.

До рейтингу шкіл України увійшли 7264 загальноосвітні навчальні заклади, 10 і більше випускників яких проходили ЗНО з української мови і літератури у 2015 році.

Серед ста шкіл України, учні яких показали найкращі результати ЗНО з української мови і літератури, та відзначені дипломами «За вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти та високі результати випускників у ЗНО з української мови у 2015 році» навчальні заклади нашого міста: гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова, спеціалізована школа № 156, фізико-математичний ліцей № 27 та гімназія № 6 «Маріїнська гімназія».

У ЗНО-2015 з української мови і літератури брали участь учні 11(12)-х класів із 187 загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова (з 171 ЗНЗ комунальної форми власності, 4 вечірніх (змінних) шкіл та 12 ЗНЗ приватної форми власності).

На основі загального рейтингу шкіл України Департаментом освіти Харківської міської ради визначено рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова. До рейтингу включено 178 ЗНЗ м. Харкова, серед яких 12 ліцеїв, 23 гімназії, 32 спеціалізовані школи, 8 навчально-виховних комплексів, 99 загальноосвітніх шкіл, 4 вечірні школи, крім 9 ЗНЗ, де кількість учасників була менше 10 учнів.

(У зв’язку з проведенням слідчих дій Генеральною Прокуратурою України в УЦОЯО на сьогодні ще не підготовлено «Офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році» з навчальних предметів, які підлягали оцінюванню).

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark