Карта сайту

Апаратні наради Департаменту освіти на грудень 2016 року

Теги: Плани нарад

  АПАРАТНІ НАРАДИ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ
 

Дата

проведення

Питання, що розглядаються Доповідач
12.12.2016 1. Про підсумки профілактичної роботи управлінь освіти та навчальних  закладів міста щодо запобігання дитячому травматизму та збереження здоров’я дітей упродовж 2016 року. Тарасенко І.М. 
2. Про проведення новорічних, Різдвяних свят та зимових шкільних канікул у навчальних закладах міста.

Літвінова В.В.

Дзюба Т.В.

19.12.2016 1. Про стан роботи навчальних закладів міста Харкова з вищими навчальними заклади у 2016 році. Дегтярьова О.А.
2. Про діяльність міської та районних батьківських рад. Тарасенко І.М.26.12.2016 
1. Про підсумки інспектування навчальних закладів міста, віднесених до незначного ступеня ризику, упродовж IV кварталу 2016 року.

Шепель В.М.

Білогрищенко Н.П.

2. Аналіз договірних та орендних відносин між управліннями освіти та іншими організаціями і суб’єктами підприємницької діяльності упродовж 2016 року. Закіпний М.М.
3. Про підсумки аналізу стану виконання Плану роботи Департаменту освіти упродовж ІІ півріччя 2016 року. Віцько О.В.
4. Про підсумки оперативного контролю за станом роботи із запобігання дитячому травматизму в навчальних закладах міста. Тарасенко І.М.
5. Про підсумки оперативного контролю за станом організації роботи з охорони прав дитинства, соціального захисту дітей, профілактичної роботи щодо запобігання правопорушенням та злочинам серед дітей та учнівської молоді навчальних закладах міста. Літвінова В.В.
6. Про підсумки оперативного контролю за станом організації санітарно-екологічного очищення та благоустрою територій навчальних закладів міста. Сало О.Ю.
7. Про підсумки реалізації заходів розділу «Розвиток матеріально-технічної бази навчальних закладів» Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2017 роки у 2016 році.

Примак Т.М.

Костюшин О.С.

Сало О.Ю.

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark