Карта сайту

Впровадження загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Теги: Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

 З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав гарантованих Конституцією і законами України у червні 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!».

   Захід впроваджується відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках» та наказу Міністерства юстиції України від 16 серпня 2017 року №2611/5 «Про реалізацію проекту «Я маю право!».

   В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними питаннями. Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.
   Заклади освіти організовуватимуть і братимуть участь у тематичних олімпіадах, конкурсах, інших заходах, спрямованих на підвищення рівня знань учнівської молоді щодо гарантованих їм Конституцією та законами прав у різних сферах суспільного життя.
   Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).
   Офіційний веб-сайт проекту: http://pravo.minjust.gov.ua/.
   На сайті можна отримати актуальну інформацію про проект, свіжі новини.
Девіз проекту: Знаю! Дію! Захищаю!

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark