Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 4 гостя.

Карта сайту

Фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2018»

Теги: Учнівські Учень року

 16 березня 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2018».

 За перемогу в 3 етапі змагалися 29 учасників у чотирьох номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер», «Творча особистість» та «Спортсмен».

Фіналісти пройшли три конкурсні випробування: відгадали п'ять видатних особистостей за запропонованими підказками, продемонстрували ораторські здібності та презентували власні досягнення.

 Конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли викладачі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Харківської гуманітарно-педагогічної академії, представники Молодіжної ради при Харківському міському голові, організатори та члени журі творчих та спортивних змагань, переможці міських конкурсів «Учень року» та «Учитель року».

 За підсумками всіх етапів міського конкурсу буде визначено 20 переможців, яким під час зустрічі з Харківським міським головою будуть вручені Подяки міського голови та сертифікати, які засвідчують, що вони є кандидатами на нагородження стипендією Харківського міського голови «Обдарованість» у 2018/2019 навчальному році.

 

 Фотозвіт.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark