Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 1 гость.

Карта сайту

Відбувся міський конкурс «Учитель року - 2019»

Теги: Учитель Року

 8 лютого 2019 року в малому залі Харківської міської ради відбулося вшанування лауреатів та переможців міського конкурсу «Учитель року - 2019».

 Конкурс професійної майстерності «Учитель року» проводиться під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Завдання конкурсу - виявлення та підтримка талановитих учителів, підвищення престижу професії педагога.

 У 2019 році педагоги Харкова змагалися в п'яти номінаціях, визначених Міністерством освіти і науки України: «Учитель інклюзивного класу», «Захист Вітчизни», «Географія», «Французька мова», «Основи здоров'я».

 Конкурс проводився в два тури: районний та міський. У районному турі взяли участь 185у. У міському турі змагалися 38 кращих педагогів із 36 закладів освіти. Серед учасників конкурсу - «вчителі-методисти», «старші вчителі», автори навчальних і методичних посібників.

 Міський тур конкурсу проходив у три етапи. I етап - виконання контрольної роботи за фахом з практичним завданням і методичний практикум, II етап - розробка навчального проекту, підготовка та проведення фрагмента уроку, III етап - відкриті уроки вчителів.

 Професійні здібності конкурсантів оцінювалися висококваліфікованим журі. До його складу ввійшли доктори і кандидати наук Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Національної академії Національної гвардії України та Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

  Переможцями в номінаціях стали:

 • «Учитель інклюзивного класу» - Сахно Вікторія Петрівна, вчитель Харківської загальноосвітньої школи № 124 (Московський район);

 • «Захист Вітчизни» - Вишневецький Володимир Борисович, учитель Харківської гімназії № 152 (Холодногірський район) та Ігнатьєв Сергій Борисович, учитель Харківської загальноосвітньої школи № 135 (Шевченківський район);

 • «Географія» - Поклонский Олександр Олександрович, учитель Харківської загальноосвітньої школи № 38 (Немишлянський район);

 • «Основи здоров'я» - Болотіна Юлія Володимирівна, вчитель Харківської загальноосвітньої школи № 165 (Київський район);

 • «Французька мова» - Завсеголова Катерина Володимирівна, вчитель Харківської спеціалізованої школи № 162 (Новобаварський район) та Загдай Олена Петрівна, вчитель Харківської гімназії № 46 (Слобідськмй район).

  У заході взяли участь депутати Харківської міської ради, ректори закладів вищої освіти, голови адміністрацій районів, начальники управлінь освіти, директори шкіл, рідні та близькі конкурсантів.

 «Сама атмосфера конкурсу така, що в ній з'являються нові ідеї, які, може бути, залишилися б без уваги в щоденній рутині. Це само по собі - творчість, ривок вперед. Вам особлива честь і подяка за те, що, крім основної роботи, присвятили цьому час і сили», - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес, вітаючи педагогів.

 «Сьогодні серед переможців - учитель інклюзивного класу, Вікторія Петрівна Сахно. Я радий і пишаюся тим, що ми збільшуємо доступність освіти в Харкові, і це продовжиться. Думаю, скажу від всіх - ваші вміння і душевні сили, які ви даєте особливим дітям, що називається, втричі зараховуються і Богом і людьми, батьками таких дітей. Низький вам уклін», - зазначив міський голова.

 Переможці нагороджені Подяками Харківського міського голови та сертифікатами на щомісячну грошову доплату. З 2019 року її збільшено з 3 до 5 тис. грн.

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark