Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 1 гость.

Карта сайту

Методична робота

Вебінар для вчителів історії закладів загальної середньої освіти м. Харкова

Теги: Методична робота

 21 березня 2024 року в рамках співпраці Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників із Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С.Сковороди на платформі Сковорода-хабу проведено вебінар «Актуальні питання викладання історії України». Учасниками заходу стали 79 вчителів історії закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

Учителі англійської мови приймають виклики НУШ

Теги: Методична робота

 18 березня 2024 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників у дистанційному форматі проведено вебінар для вчителів англійської мови «Майстерня вчителя англійської мови (Teaching Skills Factory). Скарбничка вчителя НУШ: досвід та виклики». На вебінарі обговорювали важливе питання щодо вдосконалення навичок спілкування іноземними мовами.

Учителі хімії продовжують підготовку до впровадження програми «Нової української школи»

Теги: Методична робота

 15 березня 2024 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників в дистанційному форматі проведено вебінар для вчителів хімії «Майстерня вчителя НУШ. Наступність у навчанні як передумова забезпечення якості природничої освіти». Спікерами вебінару стали досвідчені вчителі хімії, які викладають природничі науки у 5-6-х класах. Вони познайомили учасників вебінару з сутністю модельних програм та підручників, за якими працювали, поділилися думками щодо підготовки учнів до вивчення хімії.  

Школа дистанційного навчання для вчителів фізики

Теги: Методична робота

 12 березня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося вступне заняття «Школи дистанційного навчання для вчителів фізики». У заході взяли участь 69 учителів фізики, керівники районних методичних об’єднань вчителів фізики та педагогічні працівники центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради.

«Школа дистанційного навчання» для вчителів предмета «Фізична культура»

Теги: Методична робота

 12 березня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося заняття «Школи дистанційного навчання» для вчителів предмета «Фізична культура» за темою «Використання інтерактивних вправ та нестандартного інвентарю під час уроків фізичної культури». У заході взяв участь 81 педагог міста.

Школа дистанційного навчання для вчителів біології

Теги: Методична робота

 4 березня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося чергове заняття Школи дистанційного навчання для вчителів біології. Свої методичні ідеї презентував Роман Сергійович Євсеєв, учитель біології Харківського ліцею № 143, лауреат міського конкурсу «Учитель року – 2022» в номінації «Біологія».

«Школа дистанційного навчання» для вчителів предмета «Основи здоров`я»

Теги: Методична робота

 27 лютого 2024 року в режимі відеоконференції відбулося заняття «Школи дистанційного навчання» для вчителів предмета «Основи здоров’я». Майстер-клас за темою «Використання сервісу Wordwall на онлайн-уроках з основ здоров’я. Створення інтерактивних завдань» провела Безсонова Оксана Олександрівна, учителька предмета «Основи здоров’я» Харківської гімназії № 25. Учасниками заняття стали 70 педагогів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. 

Відбувся вебінар для новопризначених керівників закладів дошкільної освіти міста Харкова

Теги: Методична робота

 Департаментом освіти та Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради 23 листопада 2023 року проведено чергове заняття постійно діючого семінару для 38 новопризначених керівників закладів дошкільної освіти міста Харкова за темою «Інклюзивна освіта: зміни у законодавстві».

Семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти міста

Теги: Методична робота

 14 листопада 2023 року Департаментом освіти та Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергове заняття постійно діючого семінару для 50-ти новопризначених керівників шкіл Харкова «Основи управління закладом загальної середньої освіти» за темою «Нормативні вимоги до ведення документації з кадрових питань у закладах загальної середньої освіти. Ведення військового обліку працівників».

Вебінар для новопризначених керівників закладів дошкільної освіти

Теги: Методична робота

 31 жовтня 2023 року Департаментом освіти та Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради проведене чергове заняття постійно діючого семінару для 41 новопризначеного керівника закладу дошкільної освіти міста за темою «Нормативні вимоги до ведення документації з кадрових питань. Ведення військового обліку працівників». 

Проведено семінар «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі»

Теги: Методична робота

 Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників поведено онлайн семінар за темою «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі». У заході взяли участь близько 100 педагогів закладів дошкільної освіти та методисти центрів освітніх технологій міста Харкова.

Семінар для керівників закладів позашкільної освіти міста

Теги: Методична робота

 26 жовтня на базі Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості Департаментом освіти проведено міський семінар-нараду для 16-ти керівників закладів позашкільної освіти «Організації освітнього процесу та формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти». У роботі семінару взяли участь директори палаців та центрів дитячої та юнацької творчості, центрів позашкільної освіти, станцій юних техніків, дитячо-юнацького клубу моряків.

Семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти міста

Теги: Методична робота

 26 жовтня 2023 року Департаментом освіти за участі Консорціуму Finn Church Aid (FCA) в приміщенні метрошколи проведено чергове заняття постійно діючого семінару для 45 новопризначених керівників шкіл Харкова «Основи управління закладом загальної середньої освіти» за темою «Психологічний супровід учасників освітнього процесу в рамках реалізації проєкту «Безпечне повернення до навчання в Україні».

Семінар для вчителів початкової школи

Теги: Методична робота

 26 жовтня Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено онлайн семінар для 100 вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти міста та методистів районних Центрів освітніх технологій за темою «Нейродидактика як тренд в освіті. Секрети педагогічної майстерності вчителя НУШ».

«Школа дистанційного навчання» для вчителів предмета «Основи здоров’я»

Теги: Методична робота

 19 жовтня 2023 року в режимі відеоконференції відбулося заняття «Школи дистанційного навчання» для вчителів предмета «Основи здоров’я». Майстер-клас за темою «Використання ментальних карт для розвитку навичок роботи з інформацією при викладанні предметів здоров’язбережувальної галузі» провів Масальський Ю.В., учитель Харківського ліцею № 2, переможець міського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Основи здоров’я». Учасниками заняття стали понад 60 педагогів закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark