Статистика сайту

Сейчас на сайте 1 пользователь и 10 гостей.

Карта сайту

Турнір юних фізиків

Харків’янин отримав бронзову медаль Європейської олімпіади з фізики

Теги: Турнір юних фізиків

 Випускник Харківського ліцею №161 «Імпульс» Антон Бухтатий отримав бронзову медаль Європейської олімпіади з фізики (European Physics Olympiad), яка відбулася з 15 по 19 липня в місті Кутаїсі (Грузія). 

Золото на Міжнародному турнірі юних фізиків у школярів Харкова

Теги: Турнір юних фізиків

 Завершився Міжнародний турнір юних фізиків (IYPT). Це змагання – одне з найпрестижніших міжнародних конкурсів із фізики для школярів. Турнір проходить щорічно, починаючи з 1988 року, в різних країнах світу.

Вітаємо переможців  Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та інформаційно-комунікаційних технологій!

Теги: Турнір юних фізиків

 Із  25 - 29 березня 2024 року в Івано-Франківську відбувся фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.  Протягом п’яти днів змагань учасники виконували завдання теоретичної та експериментальної частин. В олімпіаді взяли участь 139 учнів, що прибули із 22 областей України та м. Києва. Команду Харківської області представляли 8 школярів закладів освіти Харкова, п’ятеро з яких, стали переможцями. 

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних фізиків!

Теги: Турнір юних фізиків

 З 12 по 15 січня 2024 року в дистанційній формі в місті Одесі на базі Рішельєвського наукового ліцею відбувся фінальний етап XХХ Всеукраїнського турніру юних фізиків. У турнірі взяли участь 15 команд з восьми областей України, з них 6 – команди Харківської області. Місто Харків представляли  4 команди. 

Відбувся харківський міський турнір юних фізиків

Теги: Турнір юних фізиків

 24-26 листопада 2023 року в онлайн форматі проведено ХХХІІ харківський міський турнір юних фізиків, учасниками якого стали 9 команд учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста та команда Харківського наукового ліцею «Обдарованість» Харківської обласної ради.

Завдання ХХХII Харківського міського турніру юних фізиків (2023/2024 навчальний рік)

Теги: Турнір юних фізиків

 Пропонуємо завдання ХХХII Харківського міського турніру юних фізиків. 

Завдання ХХХ Всеукраїнського турніру юних фізиків (2023/2024 навчальний рік)

Теги: Турнір юних фізиків

 Пропонуємо завдання XХХ Всеукраїнського турніру юних фізиків, проведення якого планується в листопаді 2023 року.

 

 

Вітаємо юних фізиків з перемогою на Міжнародному турнірі!

Теги: Турнір юних фізиків

 Міжнародний турнір юних фізиків International Young Physicists' Tournament, IYPT) – одне з найпрестижніших та найскладніших міжнародних наукових конкурсів для школярів. Турнір проходить щорічно, починаючи з 1988 року, в різних країнах світу.

Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади з фізики!

Теги: Турнір юних фізиків

 Із 2 по 7 квітня 2023 року в Івано-Франківську в очному форматі відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики. У змаганні взяли участь 119 учнів 8-11 класів із 17 областей України та міста Києва. Команду Харківської області представляли 11 учнів закладів освіти міста. Вісім юних харків’ян здобули перемоги.

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних фізиків!

Теги: Турнір юних фізиків

 З 24 по 29 січня 2023 року в дистанційній формі в місті Одесі на базі Рішельєвського наукового ліцею відбувся фінальний етап XХІХ Всеукраїнського турніру юних фізиків. У турнірі взяли участь 12 команд з восьми областей України.

Завдання XXІХ Всеукраїнського турніру юних фізиків (2022/2023 навчальний рік)

Теги: Турнір юних фізиків

 Пропонуємо завдання Всеукраїнського турніру юних фізиків, проведення якого, відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти від 24.10.2022 № 21/08-58, планується у листопаді-грудні 2022 року онлайн у програмі Zoom.

 

 

Відбувся Харківський міський турнір юних фізиків

Теги: Турнір юних фізиків

 28-30 жовтня 2022 року в нашому місті проведено ХХХІ Харківський міський турнір юних фізиків, учасниками якого стали 9 команд учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти. 

Харківський міський турнір юних фізиків

Теги: Турнір юних фізиків

 28 жовтня 2022 року о 18-00 у режимі відеоконференції на платформі Zoom відбудеться відкриття Харківського міського турніру юних фізиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти.

Запрошуємо до участі в Харківському міському турнірі юних фізиків

Теги: Турнір юних фізиків

 Проведення ХХХ Харківського міського турніру юних фізиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти заплановано в дистанційному форматі 28-30 жовтня 2022 року.

Завдання ХХХ Харківського міського турніру юних фізиків (2022/2023 навчальний рік)

Теги: Турнір юних фізиків

 Пропонуємо завдання ХХХ Харківського міського турніру юних фізиків, проведення якого заплановано наприкінці жовтня 2022 року у дистанційному форматі. 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark