Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 5 гостей.

Карта сайту

Турнір з основ інформатики

Вітаємо переможців Центральноєвропейської олімпіади з інформатики!

Теги: Турнір з основ інформатики

 Із 23 по 29 червня 2024 року в чеському місті Брно відбулася  Центральноєвропейська олімпіада з інформатики, у якій взяли участь 56 школярів із 13 країн. 

Харків’янин отримав срібло у Міжнародних змаганнях INFOMATRIX 2024

Теги: Турнір з основ інформатики

 На початку червня у Світовому фіналі Міжнародного конкурсу комп'ютерних проєктів INFOMATRIX 2024, який відбувся в м. Бухарест (Румунія), юні українські науковці вибороли безпрецедентну кількість призових місць у 23 із 24 номінацій, у яких брали участь: 5 платинових нагород, 7 золотих, 4 срібних та 7 бронзових. 

Вітаємо переможців Балтійської олімпіади з інформатики

Теги: Турнір з основ інформатики

 У Вільнюсі з 3 по 7 травня 2024 року проходила Балтійська олімпіада з інформатики, у якій брало участь 76 учасників із 12 країн. 

Вітаємо переможців Всеукраїнської юніорської та Всеукраїнської дівочої олімпіад з інформатики

Теги: Турнір з основ інформатики

 У Кракові (Польща) 18-22 квітня проходили фінальні етапи Всеукраїнської юніорської та Всеукраїнської дівочої олімпіад з інформатики.

   Олімпіади були організовані Федерацією олімпіадного програмування разом з Ягеллонським університетом. У змаганнях брали участь 32 кращих дівчини та 33 кращих юніори з десяти областей України. 

Вітаємо переможців ХХІІІ міського турніру з основ інформатики!

Теги: Турнір з основ інформатики

 20 квітня 2024 року в дистанційному форматі проведено ХХІІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти. У турнірі взяли участь 12 команд, які представляли всі райони міста та Харківський фізико-математичний науковий ліцей № 27.

Вітаємо переможців олімпіади з інформатики!

Теги: Турнір з основ інформатики

 Із 29 березня по 2 квітня 2024 року м. Чернівці гостинно приймало юних інформатиків. У змаганні взяли участь 126 учнів. Харківську область представляли 11 учасників, з яких 8 стали призерами.

Харківські школярі вибороли дві золоті медалі Міжнародного кубку з програмування infO(1)Cup 2024

Теги: Турнір з основ інформатики

 Золоті медалі VІІІ Міжнародного кубку з програмування infO(1)Cup 2024, що відбувся з 9 по 11 лютого в Румунії, вибороли Максим Шведченко, учень 9 класу Харківського академічного ліцею № 45, та Ілля Шевченко, учень 9 класу Авторської школи Бойко.

Вітаємо переможців ХХ Всеукраїнського турніру юних інформатиків!

Теги: Турнір з основ інформатики

 З 8 по 12 січня 2024 року у дистанційному форматі в місті Умань відбувся фінальний етап XX Всеукраїнського турніру юних інформатиків. Подія об’єднала 12 команд з різних куточків України, до складу яких входять наполегливі, креативні, творчі, юні інформатики.

Вітаємо переможця міжнародної Балканської олімпіади з інформатики

Теги: Турнір з основ інформатики

 Із 29-го жовтня по 3-тє листопада у Мариборі (Словенія) відбулася міжнародна Балканська олімпіада з інформатики. В олімпіаді взяли участь 72 учасника з 17 країн. 

Вітаємо переможців VІІІ міського турніру юних інформатиків!

Теги: Турнір з основ інформатики

 28-29 жовтня 2023 року Департаментом освіти, Харківським національним університетом радіоелектроніки   та Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників в дистанційному форматі проведено VІІІ міський турнір юних інформатиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Харкова. У турнірних змаганнях взяли участь школярі, які представили всі райони міста та Харківський фізико-математичний науковий ліцей № 27.

Завдання ХХ Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2023/2024 навчальний рік)

Теги: Турнір з основ інформатики

 Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 19.07.2023 № 21/08-1197, у листопаді 2023 року планується проведення фінального етапу XХ Всеукраїнського турніру юних інформатиків.  Пропонуємо завдання турніру.

 

 

Вітаємо переможців Всеукраїнської юніорської та дівочої олімпіад з інформатики 2023!

Теги: Турнір з основ інформатики

 З 20 по 24 квітня у місті Кракові (Польща) відбувся фінал Всеукраїнської юніорської та дівочої олімпіад з інформатики 2023 (UJOI).

Вітаємо переможців ХХІІ міського турніру з основ інформатики!

Теги: Турнір з основ інформатики

 22 квітня 2023 року Департаментом освіти та Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників, Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди, Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова в дистанційному форматі проведено ХХІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти.

Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади з інформатики!

Теги: Турнір з основ інформатики

 Із 10 по 12 квітня 2023 року в дистанційному форматі відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики. У змаганні взяли участь 121 учень 8-11 класів із 21 областей України та міста Києва. Команду Харківської області представляли 11 учнів закладів освіти міста. Десять юних харків’ян здобули перемоги.

Вітаємо переможців XIX Всеукраїнського турніру юних інформатиків!

Теги: Турнір з основ інформатики

 З 10 по 14 січня 2023 року у дистанційному форматі в місті Умань відбувся фінальний етап XIX Всеукраїнського турніру юних інформатиків. Учасниками інтелектуального змагання стали 12 команд із Києва, Волинської, Одеської, Івано-Франківської, Чернівецької, Харківської та Хмельницької областей.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark