Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 4 гостя.

Карта сайту

Загальні

Про проведення освітньої акції «Калейдоскоп ідей»

Теги: Загальні

 Літні канікули – це довгоочікувана пора для дітей, коли вони можуть насолодитися теплом та вільним часом від навчання. Водночас це важливий період для батьків, які в цей час забезпечують своїм дітям якісний, цікавий та безпечний відпочинок, щоб кожен день канікул був заповнений веселими та корисними заняттями, які змогли б зробити цей етап незабутнім для кожного.

   Департамент освіти Харківської міської ради повідомляє про проведення у липні 2024 року освітньої акції «Калейдоскоп ідей» та пропонує дошкільнятам, школярам, вихованцям позашкілля, батькам та педагогам обмінятися цікавими ідеями та порадами.
  

Про проведення освітньої акції «Шлях до 200 балів: надихаючі історії випускників»

Теги: Загальні

 У липні на Telegram-каналі «Харківські герої освітнього фронту» додано рубрику “Шлях до 200 балів: надихаючі історії харківських випускників”, де ми із задоволенням розмістимо історії тих випускників, які в цих надскладних умовах знайшли віру, сили, натхнення й продемонстрували неймовірну самоефективність, щоб упевнено рухатися до своєї мети й показати під час НМТ свій найкращий результат. Історії тих випускників, які вкотре довели, що максимальні бали на НМТ не фортуна та лотерея, а роки наполегливої та цілеспрямованої підготовки. Історії, які доводять, що немає нічого неможливого, та допомагають усвідомити просту істину: досягає той, хто працює, і передусім над собою.

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Теги: Загальні

 Представники великої харківської освітянської родини щодня власним прикладом доводять незламність нашої нації. Неможливо побороти країну, громадяни якої демонструють сміливість і свідомість із пелюшок. 

   Усі виклики часу ми долаємо спільно, кожен із нас бореться за Україну та її щасливе майбутнє на нашому освітньому фронті, додає часточки своєї душі та праці в спільну мету, робить все можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ, допомагає нашим захисникам підтримкою, словом і ділом. 
   У Telegram-каналі «Харківські герої освітнього фронту» розміщуємо історії учителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповідатимемо про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.
   Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучатися до нашої спільноти та писати історію освітянської родини нашого міста разом.

Харків’янин отримав бронзову медаль Європейської олімпіади з фізики

Теги: Загальні

 Випускник Харківського ліцею №161 «Імпульс» Антон Бухтатий отримав бронзову медаль Європейської олімпіади з фізики (European Physics Olympiad), яка відбулася з 15 по 19 липня в місті Кутаїсі (Грузія). 

Затверджено освітні програми повної загальної середньої освіти, розроблені не на основі типової освітньої програми

Теги: Загальні

 Законодавство у сфері освіти передбачає можливість використання в закладах загальної середньої освіти освітніх програм, розроблених на основі відповідної типової освітньої програми або освітніх програм, розроблених не на основі типових освітніх програм. 

Учителів запрошують на навчання в межах «Національного проєкту: пишемо есе»

Теги: Загальні

 Громадська організація «Смарт освіта» запрошує вчителів української мови та літератури, які викладають у 8–10-х класах, взяти участь у пілотуванні «Національного проєкту: пишемо есе». Він націлений на впровадження в школах інноваційних методик для навчання письма та критичного мислення. А також на розвиток в учнів і учениць читацької грамотності.

Золото на Міжнародному турнірі юних фізиків у школярів Харкова

Теги: Загальні

 Завершився Міжнародний турнір юних фізиків (IYPT). Це змагання – одне з найпрестижніших міжнародних конкурсів із фізики для школярів. Турнір проходить щорічно, починаючи з 1988 року, в різних країнах світу.

Правила та завдання ХІХ Всеукраїнського турніру юних правознавців (2024/2025 навчальний рік)

Теги: Загальні

 Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України  пропонуємо до вашої уваги правила та завдання ХІХ Всеукраїнського турніру юних правознавців.

 

Юні харків’яни обговорили можливості для молоді у рідному місті

Теги: Загальні

 Представники учнівського самоврядування усіх районів міста взяли участь у зустрічі молоді із Депутатами чинного складу Молодіжної ради при Харківському міському голові, яка відбулася 11 липня.

Про методичний посібник для освітян «Створення шкільних кіноклубів і проведення кінодискусій»

Теги: Загальні

 Громадська організація EdCamp Ukraine пропонує для освітян методичний посібник “Створення кіноклубів і проведення кінодискусій: ідеї та поради для вчительства”. У виданні йдеться про найважливіші аспекти створення і проведення кіноклубів – від технічної підготовки до сенсового наповнення.

Молодь Харкова запрошують до участі у конкурсі для відбору депутатів Молодіжної ради

Теги: Загальні
   Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту пропонує шкільній молоді віком від 14 років та суб’єктам молодіжної роботи – учнівського самоврядування долучитися до конкурсу для відбору депутатів Молодіжної ради при Харківському міському голові.

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до положення про інклюзивно-ресурсний центр»

Теги: Загальні

   Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про інклюзивно-ресурсний центр».

Затверджено Національну стратегію розвитку фінансової грамотності до 2030 року

Теги: Загальні

 Кабінет Міністрів України затвердив Національну стратегію розвитку фінансової грамотності до 2030 року. Вона покликана сприяти формуванню раціональної фінансової поведінки. сприятиме підвищенню фінансової обізнаності населення України, зростанню впевненості під час ухвалення фінансових рішень за будь-яких умов, формуванню раціональної фінансової поведінки, зокрема на основі ефективного використання фінансових послуг.

Вітаємо учасників НМТ-2024 міста Харкова, які отримали 200-бальні результати

Теги: Загальні

 За підсумками основної сесії НМТ 2024 року 148 випускників із 67-ти закладів загальної середньої освіти м. Харкова досягли 169 найвищих результатів за виконання завдань національного мультипредметного тесту: з англійської мови – 77, математики – 41, української мови – 25, історії України – 20, біології та фізики – по 2, хімії та української літератури – по 1.

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт «Положення про почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив»

Теги: Загальні

   Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції «Положення про почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України».
Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark