Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 4 гостя.

Карта сайту

Загальні

Про проведення марафону «Добро починається з тебе»

Теги: Загальні

 Доброта, людяність, милосердя не мають кордонів, часових та вікових обмежень, просочують серце кожної людини на планеті. Їх ніколи не буває багато. 

   Цього місяця Департамент освіти Харківської міської ради запрошує дошкільнят та учнів, позашкільників та батьків, вихователів та вчителів долучитись до марафону “Добро починається з тебе” та у фото- й відеороботах повідати, як саме ви та члени вашої родини/колективу протягом лютого примножуєте добро у світі, даруєте свій час, надихаєте, даєте надію, віру та підтримку тим, хто цього потребує. 

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Теги: Загальні

 Представники великої харківської освітянської родини щодня власним прикладом доводять незламність нашої нації. Неможливо побороти країну, громадяни якої демонструють сміливість і свідомість із пелюшок. 

   Усі виклики часу ми долаємо спільно, кожен із нас бореться за Україну та її щасливе майбутнє на нашому освітньому фронті, додає часточки своєї душі та праці в спільну мету, робить все можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ, допомагає нашим захисникам підтримкою, словом і ділом. 
   У Telegram-каналі «Харківські герої освітнього фронту» розміщуємо історії учителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповідатимемо про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.
   Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучатися до нашої спільноти та писати історію освітянської родини нашого міста разом.

Happy Paw запрошує долучитися до міжнародного заняття доброти

Теги: Загальні

 Фонд Happy Paw запрошує педагогів і вихованців закладів дошкільної освіти долучитися до III Міжнародного заняття доброти про гуманне й відповідальне ставлення до тварин, яке відбудеться з 26 лютого до 1 березня 2024 року. Захід традиційно проводиться за підтримки Міністерства освіти та науки України.

НМТ-2024: календар проведення

Теги: Загальні

 Оприлюднений Календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ). 

Онлайн-урок до роковин повномасштабного вторгнення

Теги: Загальні

 Освітній центр Верховної Ради України запрошує учнів і вчителів взяти участь у спеціальному онлайн-уроці до других роковин повномасштабного вторгнення росії на територію України, який відбудеться 23 лютого 2024 року о 14:00 на платформі Zoom.

Онлайн-засідання Школи молодого фахівця психологічної служби

Теги: Загальні

 20 лютого 2024 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведене чергове заняття Школи молодого фахівця психологічної служби для 40 практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста за темою «Психологічний супровід професійного розвитку педагогічних працівників як запорука ефективної професійної діяльності педагога».

Харківські школярі вибороли дві золоті медалі Міжнародного кубку з програмування infO(1)Cup 2024

Теги: Загальні

 Золоті медалі VІІІ Міжнародного кубку з програмування infO(1)Cup 2024, що відбувся з 9 по 11 лютого в Румунії, вибороли Максим Шведченко, учень 9 класу Харківського академічного ліцею № 45, та Ілля Шевченко, учень 9 класу Авторської школи Бойко.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Теги: Загальні

 Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено з метою захисту мовної й культурної багатоманітності у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. А починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначається і в Україні. Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. 

Ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у закладах освіти міста

Теги: Загальні

 20 лютого в Україні щорічно вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Пам'ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою гідного вшанування їхнього подвигу, увічнення великої людської, громадянської й національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Цьогоріч вшанування проходить під гаслом «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни».

Інформаційно-методичні матеріали до Дня Героїв Небесної Сотні

Теги: Загальні

 20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років. Пам’ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

Відзначення Дня Державного Герба України у закладах освіти Харкова

Теги: Загальні

 19 лютого українці святкують особливе свято — День Державного Герба України. Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності та процвітання. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля». 

Науковий пікнік «Жінки в науці»

Теги: Загальні

 18 лютого 2024 року відбувся науково-популярний захід «Жінки в науці» з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат в науці, у якому взяли участь більше 500 учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Харкова. Захід проведено за підтримки Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова.

Учителі біології готуються до впровадження програми Нової української школи

Теги: Загальні

 Презентації авторських концепцій підручників з біології для 7 класу, поданих на конкурсний відбір за програмами Нової української школи, відбулися під час вебінарів для вчителів біології закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Їх учасниками стали 150 педагогів.

Харківські освітяни готуються до зовнішнього оцінювання діяльності шкіл

Теги: Загальні

 На базі ліцею № 152 відбувся навчально-практичний семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти міста «Інституційний аудит як принципово новий підхід до оцінювання освітньої діяльності школи» в рамках роботи постійно діючого семінару «Основи управління закладом загальної середньої освіти». 

Ноутбуки школярам Харкова

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) передало 501 гаджет дітям, які проживають у Харкові та через безпекову ситуацію вимушені повністю перейти на дистанційне навчання й потребують доступу до цифрових пристроїв. 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark