Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 14 гостей.

Карта сайту

Загальні

Розпочав роботу Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Теги: Загальні

 Представники великої харківської освітянської родини щодня власним прикладом доводять незламність нашої нації. Неможливо побороти країну, громадяни якої демонструють сміливість і свідомість із пелюшок. 

  Усі виклики часу ми долаємо спільно, кожен із нас бореться за Україну та її щасливе майбутнє на нашому освітньому фронті, додає часточки своєї душі та праці в спільну мету, робить все можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ, допомагає нашим захисникам підтримкою, словом і ділом. 
   У нашій спільноті будемо розміщувати історії учителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповідатимемо про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.

Челендж «Діти Харкова прагнуть миру»

Теги: Загальні

 Єднання громадян нашої країни під час війни заслуговує на окрему увагу. Незалежно від нашого місцеперебування, Україна в серці кожного та всі ми прагнемо миру на нашій землі.

   Діти та освітяни Харкова, незалежно від віку та місцезнаходження, однакові у своїх помислах, мріях та бажаннях. З метою надання моральної підтримки всім тим, хто наближає нас до перемоги, Департамент освіти Харківської міської ради ініціює челендж «Діти_Харкова_прагнуть_миру» серед учнів/вихованців, їхніх батьків, освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Харкова.

Всеукраїнський семінар-практикум «Інклюзивне навчання і нові підходи для вчителів та учнів на уроках фізичної культури»

Теги: Загальні

 11 серпня 2022 року в режимі онлайн відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Інклюзивне навчання і нові підходи для вчителів та учнів на уроках фізичної культури» (лист ІМЗО 14.07.2022 № 22.1/10-927).

Про проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару «STEM-освіта: практичний кейс, методичні рекомендації»

Теги: Загальні

 19 серпня 2022 о 10.00 відбудеться Всеукраїнський науково- практичний семінар «STEM-освіта: практичний кейс, методичні рекомендації». Організатори заходу - відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки ТОВ «Всеосвіта» (лист ІМЗО від 05.08.2022 № 22.1/10-1043).

#CVIDOMIобирати. Учнів 14-17 років запрошують на безплатні профорієнтаційні онлайн-зустрічі

Теги: Загальні

 Мала академія наук в рамках профорієнтаційного проєкту #CVIDOMIобирати запускає серію мотиваційних лекцій для учнів 14-17 років, які надихнуть та розкажуть про працевлаштування в підлітковому віці, про те, які юридичні аспекти потрібно пам’ятати і як успішно пройти співбесіду.

Сайт для освітян із фінансової грамотності

Теги: Загальні

 Нацбанк презентував освітянам сайт з фінансової грамотності «ТАЛАН», який покликаний формувати та розвивати спільноту педагогів-тренерів із фінансової грамотності в Україні. Ресурси сайту стануть у нагоді педагогам у підготовці навчальних матеріалів для проведення шкільних занять, занять із студентською спільнотою, а також тренінгів для дорослих.

Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму «Заклад освіти – територія здоров’я»

Теги: Загальні

 17-18 серпня 2022 року за програмою Всеукраїнської серпневої конференції Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України буде проведено «Всеукраїнський семінар-практикум «Заклад освіти – територія здоров’я» (лист ІМЗО від 05.08.2022 № 22.1/10-1044).

Завершено основну сесію НМТ

Теги: Загальні

 Український центр оцінювання якості освіти повідомляє про завершення основної сесії НМТ, яка тривала з 22 липня до 04 серпня.

Літня дистанційна сесія «STEM-школа – 2022»

Теги: Загальні

 16 серпня 2022 року розпочнуться заняття літньої дистанційної сесії «STEM-школа – 2022» (лист ІМЗО від 04.08.2022 № 221/10-1037). Науково-практичні заходи сесії «STEM-школа – 2022» організовано Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДЗВО «Університет менеджменту освіти», за підтримки видавництва «Видавничий дім «Освіта».

Народні ремесла України та юні харків’яни

Теги: Загальні

 Народні ремесла є невід’ємною частиною культури та побуту традиційного українського суспільства. З одного боку, вони пов’язані із господарством і освоєнням природних ресурсів, а з іншого - є частиною духовної культури народу, оскільки відображають її спадкоємність, самобутність і різноманітність, творчість. Географічне розташування України, її природні багатства сприяли розвитку великої кількості ремесл і художніх промислів.

Рекомендації МОН щодо діяльності психологічної служби у системі освіти у 2022/2023 навчальному році

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України надало для застосування в роботі аналітичні матеріали про діяльність психологічної служби у системі освіти, стан забезпечення закладів освіти практичними психологами і соціальними педагогами та рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році (лист МОН від 02.08.2022 № 1/8794-22).

Відеоролик «Діти Харкова прагнуть миру» - переможець творчого марафону

Теги: Загальні

 Колектив Харківської загальноосвітньої школи № 20 Слобідського району взяв участь у Всеукраїнському творчому дистанційному марафоні до Дня Української державності. Творча робота закладу «Діти Харкова прагнуть миру» отримала перше місце в номінації «Відеомистецтво».

Школярів запрошують на мінікурс із природничих наук

Теги: Загальні

 Учнів від 12 років і старше, яким подобаються природничі науки і цікаво було б поглянути на біологію, хімію та фізику з іншого ракурсу, запрошують на інтегрований навчальний мінікурс «Наука на літо» для вивчення природничих наук.

Президент України Володимир Зеленський вручив паспорти юним українцям

Теги: Загальні

 Під час урочистої церемонії в Маріїнському палаці Президент України Володимир Зеленський вручив паспорти громадянам України, яким виповнилося 14 років.

  Серед учасників урочистої церемонії – діти військовослужбовців, які боронять державу, героїв, котрі віддали свої життя у боях за Україну, та юні громадяни, які були змушені залишити свої домівки через російську агресію.

До уваги учасників основної сесії НМТ: як і де дізнатися результати

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки та ДП «Інфоресурс» надають роз’яснення вступникам, які склали НМТ, а також пояснюють, чому у електронних кабінетах учасників не завжди відображаються їхні результати, хоча й результат вони бачили на екрані після складання НМТ. 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark