Карта сайту

Загальні

Засідання Міської координаційної ради з питань професійного розвитку педагогічних працівників

Теги: Загальні

 23 лютого 2021 року на базі комунального закладу «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулося перше засідання Міської координаційної ради з питань професійного розвитку педагогічних працівників, у якому взяли участь завідувачі Центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів, заступники керівники закладів загальної середньої освіти міського підпорядкування.

Постійно діючий семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти міста Харкова

Теги: Загальні

 23 лютого 2021 року комунальним закладом «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» проведено чергове заняття постійно діючого семінару для новопризначених керівників шкіл міста Харкова за темою «Організація роботи щодо забезпечення соціального захисту учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти» у формі вебінару. 

Інтерактивний квест знавців інформатики «IT Adventures»

Теги: Загальні

 Завдання інтерактивного квесту знавців інформатики «IT Adventures»:

 

Про затвердження типової освітньої програми для 5-9 класів ЗЗСО

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України затвердило Типову освітню програму для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти (наказ МОН від 19.02.2021 № 235).

Засідання Міської батьківської ради

Теги: Загальні

 16 лютого в Центрі дитячої та юнацької творчості № 5 відбулося засідання Міської батьківської ради. Учасники підбили підсумки діяльності за 2015-2020 роки, окреслили нові напрями роботи, оновили структуру ради та перерозподілили обов’язки.

Національним музеєм Революції Гідності підготовлені інформаційно-методичні матеріали до Дня Героїв Небесної Сотні

Теги: Загальні

 Щорічно, 20 лютого, згідно з Указом Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», на знак пошани відваги, сили духу та стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Змагання юних знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова

Теги: Загальні

 Департаментом освіти Харківської міської ради з метою популяризації та поглиблення знань з інформатики, розвитку алгоритмічного мислення, формування інформаційно-комунікаційної компетентності 23 – 25 лютого 2021 року буде проведено інтерактивний квест знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

Інформаційно-освітні матеріали з питань перевірки сформованості читацької, математичної та природничо-наукової грамотності учнів

Теги: Загальні

 Фахівцями Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України підготовлена добірка матеріалів для освітян щодо перевірки сформованості читацької, математичної та природничо-наукової грамотності учнів, яка складається із збірника завдань для перевірки та методичних рекомендацій щодо їх використання. 

Нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року – 2021»

Теги: Загальні

 12 лютого 2021 року у великій залі Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості проведено урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року – 2021». 

Оприлюднено рекомендації щодо забезпечення якості дошкільної освіти України в умовах карантину

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України оприлюднило Рекомендації щодо забезпечення якості дошкільної освіти України в умовах карантину, розроблені Державною установою «Український інститут розвитку освіти» згідно з чинними документами ВООЗ, МОЗ і МОН України, що регулюють процес організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти). 

Уряд затвердив зміни до Положення про заклад дошкільної освіти

Теги: Загальні

 Кабінет Міністрів України затвердив зміни до Положення про заклад дошкільної освіти (постанова КМУ від 27.01.2021 № 86).

   Документ оновлює основні засади діяльності закладів дошкільної освіти (крім будинків дитини, дитячих будинків інтернатного типу) відповідно до законів «Про освіту» та «Про дошкільну освіту».

Учителів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності

Теги: Загальні

 Академія української преси спільно з Головним управлінням шкільної освіти Міністерства освіти і науки України запрошують учителів до участі у Всеукраїнському конкурсі на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 5-6 класів у 2021/2022 навчальному році в рамках усіх освітніх галузей, позаурочної та позашкільної діяльності.

Методичні рекомендації щодо особливостей ДПА з іноземних мов у 2020/2021 навчальному році

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України розробило методичні рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у закладах загальної середньої освіти в 2020/2021 навчальному році.

Онлайн-курс з підприємництва для школярів

Теги: Загальні

 Міністерство цифрової трансформації України запустило освітній онлайн-курс «Підприємництво для школярів», який мотивує стати підприємцем та допоможе підліткам розвивати бізнес-мислення, сформувати риси й позиції, потрібні кожній людині для успішної самореалізації в сучасному світі. На курсі можна дізнатися усі потрібні кроки для створення власної справи, як згенерувати і зафіксувати бізнес-ідею, як скласти бізнес-план своєї ідеї за 30 хвилин та переконатися що бізнес — не обов’язково справа дорослих, головне бажання та цілеспрямованість.

Онлайн-проєкт «Слухай» пропонує аудіокниги для підготовки до ЗНО

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України підтримало освітній проєкт «Слухай» команди Міністерства цифрової трансформації України, який допоможе учням випускних класів готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання в будь-який час. 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark