Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 8 гостей.

Карта сайту

Методична робота

Онлайн нарада «Організаційні аспекти проведення конкурсу «Кращий дистанційний курс у 2022 році»

Теги: Методична робота

 29 червня 2022 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулася онлайн нарада «Організаційні аспекти проведення конкурсу «Кращий дистанційний курс у 2022 році» для педагогічних працівників центрів освітніх технологій та завідувачів лабораторій комп’ютерних технологій у освіті управлінь освіти адміністрацій районів. 

Презентація проєкту «Славетні ювілеї видатних українців» керівникам районних методичних об’єднань бібліотекарів, учителям української мови та літератури, педагогічним працівникам центрів освітніх технологій

Теги: Методична робота

 21 лютого на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено інструктивну нараду для керівників районних методичних об’єднань бібліотекарів, учителів української мови та літератури, педагогічних працівників центрів освітніх технологій за темою «Відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди: методичний конструктор для реалізації проєкту «Славетні ювілеї видатних українців – 2022. Стежками Григорія Сковороди».

Інтерактивний квест знавців інформатики «IT Adventures»

Теги: Методична робота

 

Завдання інтерактивного квесту знавців інформатики «IT Adventures»:

 

Розвиток ключових компетентностей учнівської молоді засобами позашкільної освіти

Теги: Методична робота

 На початку листопада на базі Центру дитячої та юнацької творчості № 3 Департаментом освіти проведено семінар для керівників закладів позашкільної освіти м. Харкова «Розвиток ключових компетентностей учнів Нової української школи засобами позашкільної освіти». 

НУШ: сучасні технології в освіті. Семінар для завідувачів РМО та методистів з початкової освіти

Теги: Методична робота

 30 жовтня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти відбувся семінар-практикум «Інноваційна та проєктна діяльність як чинник підвищення якості освіти в межах реалізації концепції «Нова українська школа» для завідувачів та методистів, що відповідають за початкову освіту, районних методичних центрів

Постійно діючий семінар для новопризначених керівників шкіл міста Харкова

Теги: Методична робота

 29 жовтня 2019 року в Науково-методичному педагогічному центрі Департаменту освіти відбувся постійно діючий семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти міста за темою «Фінансово-господарська діяльність закладу загальної середньої освіти».

Засідання Школи молодого керівника закладу дошкільної освіти

Теги: Методична робота

 25 вересня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулося чергове засідання Школи молодого керівника закладу дошкільної освіти за темою «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності директора закладу дошкільної освіти».

Постійно діючий семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти міста Харкова

Теги: Методична робота

 24 вересня 2019 року в Науково-методичному педагогічному центрі Департаменту освіти відбувся постійно діючий семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти міста Харкова за темою «Управлінська діяльність щодо організації харчування в закладах загальної середньої освіти. Дотримання санітарно-гігієнічних вимог в закладах загальної середньої освіти».

Відбулася міська серпнева конференція педагогічних працівників Харкова

Теги: Методична робота

 28 серпня в приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася міська педагогічна конференція «Про підсумки розвитку освіти Харкова у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік в умовах формування інноваційного освітнього простору міста».

Розширене засідання міської методичної ради

Теги: Методична робота

 19 червня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулося чергове засідання міської методичної ради, в якому взяли участь завідувачі методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів, методисти, що опікуються початковою освітою, члени координаційної ради по роботі з обдарованими дітьми.

Семінар «Використання хмарних технологій в педагогічній діяльності»

Теги: Методична робота

 14 травня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти проведено навчально-методичний семінар для завідувачів лабораторій комп’ютерних технологій у освіті управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради та керівників районних методичних об’єднань вчителів інформатики за темою «Використання хмарних технологій, на прикладі Google-сервісів, в педагогічній діяльності». <

Засідання Школи молодого керівника закладу дошкільної освіти

Теги: Методична робота

 На базі Науково-методичного педагогічного центру відбулося чергове засідання Школи молодого керівника закладу дошкільної освіти за темою «Основні напрямки управлінської діяльності з питань створення безпечного освітнього середовища та дотримання санітарно-гігієнічних вимог у закладах дошкільної освіти міста».

Впроваджуємо інклюзивну освіту. Захищаємо права дітей з особливими потребами

Теги: Методична робота

 Департаментом освіти  в межах запровадження інклюзивної практики проведено міський семінар за темою: «Психологічний супровід інклюзивного навчання, вимоги до організації роботи фахівців психологічної служби».

Семінар «Проектування розвитку освітнього простору в закладах дошкільної освіти»

Теги: Методична робота

20023 квітня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради відбувся семінар для методистів районних методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради, що опікуються дошкільною освітою, за темою «Проектування розвитку освітнього простору в закладах дошкільної освіти».

Семінар «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи»

Теги: Методична робота

26 березня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради відбувся семінар для завідувачів та методистів, що відповідають за початкову освіту, районних методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради за темою «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи».

 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark