Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 0 гостей.

Карта сайту

Вітаємо переможців ХХІІІ міського турніру з основ інформатики!

Теги: Турнір з основ інформатики

 20 квітня 2024 року в дистанційному форматі проведено ХХІІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти. У турнірі взяли участь 12 команд, які представляли всі райони міста та Харківський фізико-математичний науковий ліцей № 27.

   Турнір проведено у співпраці з науковцями та викладачами Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди та Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
   Учасники змагались у чотирьох конкурсах: програмістів, дизайнерів, шифрувальників, юних знавців інформатики.
   Переможцем турніру в командному заліку стала збірна команда Індустріального району «Кібер-експерти» у складі учнів Харківських ліцеїв №№ 85, 104, 118, 119, 168.
   Дипломом ІІ ступеня нагороджена: 
   - команда учнів Харківського ліцею № 55 «Фіксики»;
   - команда учнів Харківського академічного ліцею № 45 «KhAL45-Technologies-6»;
   - збірна команда Салтівського району «IT-Saltivka» у складі учнів Харківських ліцеїв №№ 122, 124, 144 та Харківської гімназії № 84.
   Дипломом ІІІ ступеня нагороджена:
   - збірна команда Новобаварського району «QWERTY» у складі учнів Харківських ліцеїв №№ 39, 65, 162;
   - команда учнів Харківського ліцею № 14 «Infinity»;
   -команда учнів Харківського фізико-математичного ліцею наукового № 27 «AI Generation».
   Переможцями в особистій першості у номінації «Кращий знавець інформатики» стали:
   І місце – Артеменко Євген, учень ХЛ № 55;
   ІІ місце – Прокопенко Максим, учень ХАЛ № 45, Вербицький Павло, учень ХФМНЛ № 27 та Письменний Артем, учень ХЛ № 124;
   ІІІ місце – Чаюн Михайло, учень ХАЛ № 45, Мокану Віктор, учень ХФМНЛ № 27.
   Переможцями в особистій першості у номінації «Кращий шифрувальник» стали:
   І місце – Вербицький Павло, учень ХФМНЛ № 27;
   ІІ місце – Прокопенко Максим, учень ХАЛ № 45, Артеменко Євген, учень ХЛ № 55 та Губін Данііл, учень ХФМНЛ № 27;
   ІІІ місце – Стрижак Віталій, учень ХЛ №104.

   Бажаємо всім учасникам змагань успіхів, нових творчих злетів.

 

   Фотозвіт.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark