Карта сайту

Міський семінар «Нові підходи до планування навчально-виховної роботи в дошкільних навчальних закладах»

Теги: Методична робота

15 грудня 2010 року, Департаментом освіти Харківської міської ради та управлінням освіти Київської районної в м. Харкові ради, на базі дошкільного навчального закладу №373, було проведено міський семінар «Нові підходи до планування навчально-виховної роботи в дошкільних навчальних закладах». У роботі семінару брали участь методисти районних управлінь освіти, керівники районних методичних об’єднань вихователів-методистів.
   Аналіз роботи дошкільних навчальних закладів Київського району, психологічний супровід та результативність упровадження Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» - основні питання, які були обговорені на семінарі.
   Досвід роботи колективів дошкільних навчальних закладів №248, 373, 374, 410 Київського району з питань перспективного та календарного планування навчально-виховної роботи викликав професійну зацікавленість учасників семінару.
   Особлива атмосфера співпраці склалася серед учасників семінару при виконання практичних завдань за темою: «Пошук перспектив та ресурсів у планування навчально-виховного процесу відповідно до вимог Базової програми».
   За результатами вихідного анкетування, проведеного в цікавій інтерактивній формі, роботу семінару оцінено на високому рівні.

Фотозвіт

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark