Карта сайту

Вітаємо переможців ІХ міського турніру юних хіміків!

Теги: Турнір юних хіміків

24 вересня 2011 року у Харкові відбувся ІХ  міський турнір  юних  хіміків.
   У турнірі взяли участь 75 учнів - 14 команд з усіх районів міста Харкова та команда Харківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість», яка виступала поза конкурсом.
  Турнір проходив на базі Харківського навчально-виховного комплексу № 45 “Академічна гімназія”, де традиційно були створені комфортні умови для роботи учасників турніру.
   До складу журі турніру увійшли викладачі та співробітники хімічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. В якості ведучих та членів журі були задіяні студенти хімічного факультету, які в минулі роки були переможцями Всеукраїнських турнірів юних хіміків.
   Після урочистого відкриття була проведена демонстраційна олімпіада, за результатами якої визначено рейтингові номери команд та складено схему хімічних боїв. Хімічні бої проводилися у два тури.
   Переможці визначалися у командному та особистому заліках.
   У командному заліку переможцями турніру визнані:
І місце: команда учнів Харківської гімназії № 47;
ІІ місце: команда учнів Харківського фізико-математичного ліцею № 27 і збірна команда учнів Київського району;
ІІІ місце: збірна команда учнів Жовтневого району, збірна команда учнів Червонозаводського району, команда учнів Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія», команда учнів Харківської гімназії № 116.
   Переможці нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками.
  Учні, які стали переможцями в особистому заліку, запрошені до збірної команди міста для участі у Всеукраїнському турнірі юних хіміків, що відбудеться у м. Черкаси з 23 по 28 жовтня.

Прикріплений файлРозмір
TUX_2011.ppt12.31 Мб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark