Карта сайту

Міський семінар для керівників позашкільних навчальних закладів

Теги: Методична робота

24 листопада 2011 року у приміщенні Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області відбувся міський семінар для керівників позашкільних навчальних закладів «Сучасні підходи до всебічного розвитку творчої особистості дитини у позашкільному навчальному закладі». У роботі семінару брали участь керівники палаців та центрів дитячої та юнацької творчості, станцій юних техніків, дитячо-юнацького клубу моряків та школи мистецтв.

Семінар проведено з метою поглиблення теоретичних знань керівників позашкільних навчальних закладів з питань оновлення змісту і форм управлінської діяльності щодо організації навчально-виховного процесу.

Під час «круглого столу» учасники семінару обговорили та визначили актуальні напрями діяльності керівника щодо створення організаційно-педагогічних умов для ефективної роботи позашкільного навчального закладу. Роботу семінару оцінено учасниками на високому рівні, захід визнано корисним, змістовним, пізнавальним та доцільним.


 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark