Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Харківські учні завоювали три медалі на Міжнародній олімпіаді з математики

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

Переможцями 55-ї Міжнародної олімпіади з математики, яка проходила у місті Кейптаун (Південно-Африканська Республіка) з 3 по 13 липня 2014 року, стали три учні Харківського фізико-математичного ліцею №27. Калашников Вадим отримав золоту медаль, Смірнов Денис здобув срібну нагороду, Дубова Софія – бронзову.

Калашников Вадим – неодноразовий переможець Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та міжнародної олімпіади з геометрії імені І.Ф. Шаригіна.

Смірнов Денис отримав диплом переможця Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, став призером  в особистій першості Міжнародного фестивалю юних математиків та Міжнародного математичного турніру старшокласників «Кубок пам’яті А.Н. Колмогорова».

Дубова Софія – переможець фінальних етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та  Всеукраїнської Інтернет-олімпіади, нагороджена відзнакою імені Софії Ковалевської за найкращий результат серед дівчат-учасниць та золотою медаллю Європейської математичної олімпіади  для дівчат.

Міжнародна математична олімпіада, своєрідний чемпіонат світу з математики серед школярів старших класів, проходить в два тури. Учасникам пропонується вирішити 6 завдань з різних галузей математики: геометрії, теорії чисел, алгебри і комбінаторики. Цього року у змаганнях взяли участь 560 учнів із понад 100 країн світу.

Команда України, у складі якої були 6 школярів, виборола 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медаль, посівши в загальнокомандному заліку шосте місце. Це найвищий результат за останні сім років.

Вітаємо переможців та їх наставників з високими досягненнями!

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark