Карта сайту

Юні математики Харкова - переможці Всеукраїнського турніру

Теги: Турнір юних математиків

З 28 жовтня по 2 листопада у місті Чернівці проходив фінальний етап ХVІІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка. В цьому році у турнірі змагалися 100 учнів із різних регіонів України, які входили до складу 21 команди. Серед них були 2 команди міста Харкова: команда «Харків-27» Харківського фізико-математичного ліцею № 27 та команда «Харків-45» Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія». 

Юні математики Харкова продемонстрували досвід колективної роботи, вміння вести дискусію, за лічені хвилини зорієнтуватися і надати гідну відповідь супротивнику. Серед математичних боїв знайшовся час і для екскурсії Чернівцями, відвідування історичного музею та Чернівецького національного університету, спілкування з юними математиками з Києва, Івано-Франківська, Житомира, Краматорська, Миколаєва та інших міст України і навіть баскетбольної гри з місцевими школярами.

В результаті напруженої боротьби обидві харківські команди потрапили до фінальної частини змагань, де їх суперниками стали команди з Вінниці та Львова. Учасникам фіналу було запропоновано новий набір задач для розв’язання упродовж декількох годин.

У фінальній грі команда «Харків-27» набрала найбільшу кількість балів і отримала Диплом І ступеня та Перехідну відзнаку абсолютного переможця Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка. Команда «Харків-45» здобула Диплом ІІ ступеня.

Щиро вітаємо юних харків’ян з перемогами у Всеукраїнському турнірі! Бажаємо їм успіхів у майбутніх математичних змаганнях! 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark