Карта сайту

Урочисте нагородження переможців міського конкурсу «Учень року - 2015»

Теги: Учень року

14 травня 2015 року відбулося урочисте нагородження переможців міського конкурсу «Учень року - 2015».

Директор Департаменту освіти Деменко Ольга Іванівна привітала школярів від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса з перемогою в конкурсі та подякувала педагогам за таланти, які вони розвивають в дітях, а батькам - за любов і прагнення показати, що їхня дитина - найкраща.

Серед цьогорічних переможців номінації «Інтелектуал року» - 3 стипендіати Президента України, переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів.

Переможці номінації «Лідер року» - члени координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування, керівники проектів, учнівських об'єднань і рухів.

У номінації «Творча особистість року» - ілюстратор дитячих книжок, переможці міжнародних конкурсів з пісочної анімації, естрадних танців, класичного та естрадного вокалу.

Серед спортсменів - майстри спорту України з тхеквондо та плавання в ластах, кандидати в майстри спорту України з художньої та естетичної гімнастики, тхеквондо, члени національних збірних команд України. 

Переможці конкурсу отримали дипломи та сертифікати, що підтверджують перемогу і засвідчують, що вони є кандидатами на нагородження стипендією Харківського міського голови «Обдарованість» у 2015/2016 навчальному році.

Грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради були нагороджені 18 переможців районного етапу конкурсу.

 

2

8

10

5

20

11

17

19

23

12

3

6

14

18

21

4

9

13

15

7

16

22

1

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark