Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 4 гостя.

Карта сайту

Про відзначення Дня пам’яті та примирення

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» в Україні встановлено День пам’яті та примирення 8 травня. Продовженням та утвердженням цієї традиції стануть меморіальні й урочисті акції, які мають відбутися 8–9 травня цього року відповідно до Указу Президента України 28 березня 2017 року № 84/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». 

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності Міністерством освіти і науки України рекомендовано провести в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах наукові конференції, виховні години, культурно-просвітницькі, мистецькі, військово-патріотичні та інші тематичні заходи, присвячені річниці цієї події. Заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою. 
У цьому році ключовими пріоритетами з підготовки до Дня пам’яті та примирення визначено формування у дітей розуміння важливої ролі українців у перемозі над нацизмом, усвідомлення ними зв’язку поколінь – подвигу українців у Другій світовій і героїчним захистом України сьогодні.
Листом МОН України від 28.04.2017 № 1/9-233 «Про заходи до Дня пам’яті та примирення» запропоновані інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті до відзначення у загальноосвітніх навчальних закладах Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги) «Українці в лавах об’єднаних націй перемогли агресора».

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark