Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 6 гостей.

Карта сайту

Відзначення Дня української писемності та мови в загальноосвітніх навчальних закладах Харкова

Теги: Заходи

 У межах відзначення Дня української писемності та мови Департаментом освіти Харківської міської ради проведено міський конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит»  серед учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова.

   Метою конкурсу є виявлення лінгвістично обдарованих дітей, надання їм належної підтримки, розширення й поглиблення знань з української мови,  виховання почуття національної гідності та патріотизму.
   Учасниками конкурсу стали 9808 учнів 5-7-х класів зі 137 навчальних закладів міста. 
   9 листопада на сайті Департаменту освіти були розміщені завдання конкурсу, які координатори в навчальних закладах мали роздрукувати та роздати учасникам. Отриманий учнями комплект завдань містив 10 завдань універсального характеру, що охоплювали всі розділи мовознавства і були складені таким чином, щоб забезпечити рівні можливості виконання їх усіма учасниками. За 45 хвилин юні філологи мали продемонстрували власні вміння в розв’язуванні лінгвістичних задач, конструюванні мовних одиниць,  редагуванні текстів та продемонструвати вправність в інтелектуальних мовознавчих іграх.
   За результатами конкурсних випробування в навчальних закладах визначено та нагороджено юних філологів-ерудитів.
Окрім цього, 9 листопада школярі та вчителі навчальних закладів міста долучилися до написання XVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. 
   З нагоди свята в навчальних закладах нагороджено переможців шкільних етапів мовних та літературних конкурсів: фестивалю ораторського мистецтва, VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та XVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої».
 
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark