Карта сайту

Рішення конкурсних комісій щодо перевірки документів кандидатів

Теги: ЗЗСО Червень

 УВАГА!

(кандидатів на заміщення вакантних посад)
 
   05.06.2019 відбулося засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти міста Харкова:
   По Індустріальному району:
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 168 Харківської міської ради Харківської області.
   По Київському району:
   - комунального закладу "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г.Сергєєва";
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області;
   - комунального закладу "Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 "Ліцей мистецтв" Харківської міської ради Харківської області";
   - Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області;
   - комунального закладу "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області";
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 170 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області.
   По Московському району:
   - комунального закладу "Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області";
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області;
   - комунального закладу "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу С.О. Борзенка";
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 31 Харківської міської ради Харківської області;
   - комунального закладу "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області";
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 42 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 56 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 58 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 64 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 97 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 111 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 139 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківський ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 143 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 156 Харківської міської ради Харківської області.
   По Новобаварському району:
   - Харківської гімназії № 39 Харківської міської ради Харківської області;
   - комунального закладу "Харківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка";
   - Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області.
   По Слобідському району:
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 91 Харківської міської ради Харківської області.
   По Холодногірському району:
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 Харківської міської ради Харківської області;
   - комунального закладу "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 136 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.Д. Говоруненка";
   - спеціальної вечірньої загальноосвітньої школи № 23 Харківської міської ради Харківської області.
   По Шевченківському району:
   - Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 129 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківського навчально-виховного комплексу № 179 Харківської міської ради Харківської області;
   - комунального закладу "Харківська гімназія № 6 "Маріїнська гімназія" Харківської міської ради Харківської області";
   - Харківської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів № 99 Харківської міської ради Харківської області
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 125 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 131 Харківської міської ради Харківської області;
   - комунального закладу "Харківська загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів № 135 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського";
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 147 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 150 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 159 Харківської міської ради Харківської області;
   - Харківської вечірньої школи № 37 Харківської міської ради Харківської області.
   Конкурсними комісіями зазначених закладів прийнято рішення:
   1. Допустити до конкурсних відборів на заміщення вакантних посад директорів зазначених вище закладів загальної середньої освіти кандидатів, документи яких відповідають установленим законодавством вимогам: 
  

 

 

№ закладу П.І.Б. кандидатів
  ПО ІНДУСТРІАЛЬНОМУ РАЙОНУ
 168 Корнійчук Любов Миколаївна
ПО КИЇВСЬКОМУ РАЙОНУ
16 Д’якова Ірина Анатоліївна
37 Жовтун Тетяна Станіславівна
52 Прибиловська Наталія Василівна
62 Гряник Олександр Григорович
100 Ткач Вікторія Володимирівна
133 Савіцька Ірина Юріївна
Ляхович-Звєрєва Євгенія Олександрівна
134 Шепель Світлана Юріївна
158 Назарова Ольга Володимирівна
164 Борщик Лариса Миколаївна
170 Шойхет Григорій Йосипович
172 Уткіна Олександра Андріївна
ПО МОСКОВСЬКОМУ РАЙОНУ:
3 Косміна Валентина Іванівна
25 Черкасова Наталія Володимирівна
30 Шестак Валентина Володимирівна
31 Товстолуг Валентина Миколаївна
33 Карпенко Олена Георгіївна
42 Лисицина Валентина Юріївна
56 Ольховська Ольга Григорівна
58 Осипенко Олександр Анатолійович
Ніколаєнко Олена Миколаївна
Скурідіна Світлана Анатоліївна
64 Колесник Єлізавета Вікторівна
97 Кузнецова Віра Петрівна
Бадьорна Людмила Дмитрівна
111 Савинська Любов Ігорівна
128 Тахтаулова Олена Олександрівна
Лебедєва Інна Анатоліївна
139 Сєнік Людмила Степанівна
141 Градова Віолетта Олегівна
143 Левченко Олена Олександрівна
156 Мірошник Наталія Володимирівна
Остапчук Анджела Нагапетівна
ПО НОВОБАВАРСЬКОМУ РАЙОНУ
39 Тимошевська Світлана Анатоліївна
92 Ляпунова Ольга Василівна
162 Зінченко Оксана Олександрівна
ПО СЛОБІДСЬКОМУ РАЙОНУ
91 Топоркова Наталія Семенівна
ПО ХОЛОДНОГІРСЬКОМУ РАЙОНУ
57 Скрипниченко Лариса Миколаївна
136 Рябоштан Галина Миколаївна
23 Нємова Олена Павлівна
ПО ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНУ
6 Зуб Олександра Михайлівна
47 Клименко Ніна Олександрівна
99 Кіян Наталія Вікторівна
125 Дімітрова Юлія Володимирівна
129 Романенко Наталя Павлівна
131 Черненко Юрій Вікторівна
135 Черкашина Ганна Георгіївна
147 Малюк Олена Олександрівна
150 Бєлих Ольга Михайлівна
159 Туль Тетяна Михайлівна
179 Левітіна Діана Аркадіївна
 37

Пятіна Неля Євгенівна

 

 

   2. Про дату, час, та порядок проведення конкурсного відбору буде повідомлено.


   Додаткова інформація за тел. 725 25 02.

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark