Карта сайту

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

Теги: Педагогічні

 4 жовтня 2019 року в Харківському Палаці спорту відбулися урочистості з нагоди освітянського свята – Дня працівників освіти.

   Свято було організовано для 5 тисяч працівників сфери освіти – ветеранів галузі, керівників та педагогів закладів вищої, загальної середньої, дошкільної, професійної та позашкільної освіти.
   Харківський міський голова Геннадій Кернес подякував педагогам за відмінну підготовку учнів і високі результати вихованців в інтелектуальних, спортивних та творчих змаганнях різних рівнів.
   Мер міста звернувся до освітян зі словами: «Я часто кажу, що освіта – один із китів, на якому стоїть наше місто. Ви – велика академічна харківська родина. Думаю, що вам завжди приємно отримувати оцінки за свою працю, коли учні виграють олімпіади та конкурси. Бажаю вам заслуженої поваги, теплої атмосфери в колективах, колегіальної солідарності, щоб реформи, що відбуваються в освіті, втілили в життя ваші надії та мрії. Бажаю, щоб суспільство не забувало про вчителів та щоб наші керівники завжди пам'ятали, що ваш труд повинен бути високо оплачуваним». Геннадій Кернес побажав педагогам  здоров'я, миру, спокою, щастя та добробуту.
   Освітяни, які своїми досягненнями зробили вагомий внесок у розвиток освіти нашого міста, відзначені Подяками міського голови.
   За вагомий внесок у розвиток вищої освіти нагороджені науково-педагогічні колективи 5 закладів: Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.
   Серед закладів професійної освіти відзначені колективи Харківського вищого професійного училища швейного виробництва та побуту й Регіонального центру професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості.
   За високі результати ЗНО випускників закладів нагороди вручено колективам гімназій №№ 6, 46, 116 та 169, спеціалізованої школи № 162, приватного науково-виховного комплексу «Вересень».
   За рейтингом спортивних результатів вихованців першою в Україні стала Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 13. 
   За вагомий внесок у справу навчання та виховання дошкільнят Подякою Харківського міського голови нагороджуються колективи закладів дошкільної освіти №№ 119, 150, 323 та 440.
   Після церемонії нагородження для харківських педагогів виступив український співак, композитор, автор текстів Олег Винник.
 

   Фотозвіт.

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark