Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Національним музеєм Революції Гідності підготовлені інформаційно-методичні матеріали до Дня Героїв Небесної Сотні

Теги: Заходи

 Щорічно, 20 лютого, згідно з Указом Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», на знак пошани відваги, сили духу та стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. 17 лютого на засіданні Кабінету Міністрів України затверджено План заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки, яким передбачено проведення заходів національно-патріотичного спрямування для учнівської молоді.

   18-19 лютого у закладах освіти міста буде проведено відповідні тематичні заходи. Освітянам пропонують скористатися інформаційно-методичними матеріалами, підготовленими Національним музеєм Революції Гідності в межах проєкту «Вдячні за свободу».
   Збірка містить історичні матеріали про передумови та основні етапи Революції Гідності, фрагменти спогадів учасників, матеріали слідства та судових справ щодо злочинів проти Майдану, інформацію про вшанування героїв Небесної Сотні, соціальні кампанії та проєкти, пам’ятні заходи.
   До того ж у методичних матеріалах запропоновано перелік рекомендованих фільмів і друкованих видань про Революцію Гідності та посилання на інтернет-ресурси. У додатку до збірки подано повний список героїв Небесної Сотні.
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark