Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 4 гостя.

Карта сайту

Підведено підсумки VІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна».

Теги: Загальні

 Конкурсні роботи приймалися з 15 травня по 13 жовтня у номінаціях:

   - Молодь за безпеку дорожнього руху – безпечна поведінка пішоходів та інших учасників дорожнього руху під час використання персонального вело-, електротранспорту; правила поведінки та безбар’єрність у громадському транспорті; 
   - Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо –  практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим.
   Моя безпечна країна: майбутнє – вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього.
   Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 5000 учасників з різних областей України.
   Серед харківських школярів переможцями конкурсу за результатами онлайн-голосування стали:
   - у номінації «Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо» фото «Правила мінної безпеки: знаю, дотримуюсь і друзів навчаю», учня 1-А класу комунального закладу «Харківський ліцей №144 Харківської міської ради»  Валентинова Артема;
   - у номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху» відео «Твоє життя – твоя відповідальність», представників учнівського самоврядування комунального закладу «Харківський ліцей №138 Харківської міської ради»;
   - у номінації «Моя безпечна країна: майбутнє» фото «Безпечне і квітуче майбутнє», учня та учениці 7-Б класу комунального закладу «Харківський ліцей №157 Харківської міської ради» Злати Петренко і Данила Гірича.
   За рішенням журі перемогу в номінації «Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо» отримала учениця 3-Б класу комунального закладу «Харківський ліцей №12 Харківської міської ради» Крисанова Марта, з роботою «Перша домедична допомога може врятувати життя».
   Вітаємо переможців! Дуже вдячні всім, хто підтримав учасників!  Нехай ці перемоги будуть не останніми, а лише одними з багатьох. 

   Довідково. Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна» спрямований на привернення уваги дітей і молоді, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил і норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді. Конкурс проводить Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України та Моторного транспортного страхового бюро України. 
 

 

 

 

 

 

 

  

Перейти вгору Share/Save/Bookmark