Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 17 гостей.

Карта сайту

Серпнева студія «Вектор сучасної освіти»: старт підготовки до нового навчального року

Теги: Загальні

  ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України запрошує педагогів, керівників закладів освіти, методистів, психологів та управлінців долучитися до підготовчої Всеукраїнської серпневої студії «Вектор сучасної освіти», яка відбудеться з 10 по 14 серпня 2026 року.
   Сучасна освітня галузь швидко трансформується під впливом цифровізації, розвитку штучного інтелекту, впровадження інклюзії та нових підходів до менеджменту й ментального здоров'я. Серпнева студія покликана стати натхненним простором для обміну досвідом, засвоєння практичних інструментів та пошуку ефективних рішень перед початком нового навчального року.
   Програма передбачає п'ять щоденних 4-годинних Zoom-зустрічей із теорією, практичними кейсами та Q&A-сесіями, а також підтримувальну роботу в Telegram-групі. Учасники опанують штучний інтелект і цифрові сервіси (ChatGPT, Gemini, Canva AI, Kahoot тощо), розглянуть питання інклюзії, безпечного середовища, освітнього менеджменту, грантів, психологічної стійкості, wellbeing та комунікацій. На слухачів чекає живе спілкування з експертами, а участь у заході є безоплатною.
   Реєстрація триватиме до 9 серпня 2026 року. 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark