Карта сайту

Навчаємося азам ефективної комунікації

Теги: Загальні

18 жовтня 2017 року на базі Центру зв’язків із громадськістю Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в межах роботи міської «Школи журналіста» відбулася презентація програми семінару-тренінгу «Налагодження комунікацій із громадськістю в діяльності дитячо-юнацьких громадських організацій».

У заході взяли участь більше 60 лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування: голови прес-центрів та центрів зв’язків із громадськістю районних дитячо-юнацьких організацій, учасники медіа-проекту «Шкільний Харків».

Перед учнями виступили директор центру зв’язків із громадськістю університету, кандидат політологічних наук М. А. Фоломеєв, керівник відділу реклами та брендингу О. О. Гужва, які відзначили ключові напрями роботи з громадськістю в сучасних умовах.

Цікаву екскурсію по медіа-центру університету для школярів провів директор медіа-студії М. В. Проценко, який розповів учням, як представники університету готувалися до встановлення рекорду України з масового виконання «Молитви за Україну».

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark