Карта сайту

Вітаємо переможців XІІ міського турніру юних географів!

Теги: Загальні

 12 жовтня 2019 року на базі Харківської гімназії № 116 відбувся XІІ міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти Харкова. У турнірних змаганнях взяли участь 60 школярів, які представили усі райони міста. До складу журі увійшли викладачі та студенти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

   Переможцем турніру, посівши перше місце в командному заліку, стала
- збірна команда учнів закладів освіти Московського району «Архіпелаг» (ХЗОШ №№ 122, №139, 140, 143, ХСШ № 156), керівники команди Буряк Ю.Л., учитель ХЗОШ № 140 та Резнік О.І., учитель ХСШ №156.
   Друге місце посіли команди: 
- збірна команда учнів закладів освіти Слобідського району «7-ма паралель» (ХГ № 46 імені М.В. Ломоносова, ХГ № 82, ХТЛ № 173), Гога С.І., вчитель ХГ № 46 ім. М.В. Ломоносова;
- збірна команда учнів закладів освіти Новобаварського району «Оазис» (ХЗОШ № 28, 127 імені Г.К. Жукова, 153, ХГ № 65, ХСШ № 162), керівник команди Войтенко Т.Т., вчитель ХГ № 65.
   Дипломами ІІІ ступеня нагороджені  команди:  
- команда учнів ХСШ № 80 Індустріального району «Бриз», керівник команди Колосова Н.С., учитель ХСШ № 80;
- збірна команда учнів закладів освіти Основ’янського району «Меридіан» (ХГ № 12, ХЗОШ № 48, 120, ХСШ № 66), керівник команди Кравчук Н. Л., вчитель ХСШ № 66;
- збірна команда учнів закладів освіти Шевченківського району «50-та паралель» (ХНВК № 45 «Академічна гімназія», ХЛ № 149), керівники команди Обод М.Л., учитель ХНВК № 45 «Академічна гімназія», Челомбітько З.В., учитель ХЛ № 149.
   У особистій першості переможцями визнані та нагороджені:
   Дипломом І ступеня:
- Беденко Марія, учениця 10 класу Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області.
   Дипломами ІІ ступеня:
- Янченко Дмитро, учень 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області;
- Силенко Дар’я, учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області;
   Дипломами ІІІ ступеня: 
- Красноруцький Дмитро, учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 143 Харківської міської ради Харківської області;
- Степанець Єлизавета, учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області;
- Гамуля Наталія, учениця 11 класу Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області.
   За результатами участі у ХІІ міському турнірі команди-переможці захищатимуть честь Харкова на фінальному етапі ХV Всеукраїнського турніру юних географів, який відбудеться з 28 жовтня по 1 листопада 2019 року у Вінниці.
   Бажаємо всім учасникам змагань успіхів, нових творчих злетів і цікавих завдань у наступному турнірі юних географів!

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark