Карта сайту

Науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності»

Теги: Загальні

 29 лютого 2020 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова вп’яте відбувся міський науково-практичний конкурс серед закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності».

  Конкурс проводиться Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова в межах реалізації Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018–2022 роки. 
   Головною метою проведення конкурсу є формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, оволодіння життєвими навичками безпечної поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.
  29 лютого учасниками змагань стали 50 школярів з усіх районів міста Харкова та учні Харківського університетського ліцею, які виконували три завдання (два – теоретичних та одне – практичне). 
   Під час теоретичного (тестування) учні продемонстрували свої знання щодо створення безпечного простору, правил поведінки в надзвичайних ситуаціях мирного та воєнного часу, розуміння сучасних небезпек для людини. Найкращі результати показали команда «Народжені допомагати» школи № 117 Шевченківського району та команда «Авангард» школи № 160 Немишлянського району.
  При виконанні практичного завдання команди демонстрували навички надання домедичної допомоги постраждалим під час надзвичайних ситуацій. Найвищі бали отримала команда «Подружки и Ко» Харківської гімназії № 39 Новобаварського  району.
   Переможцями в загальному заліку у командній першості визнані:
   І місце - команда ХЗОШ № 117 Шевченківського району
   ІІ місце:
   – команда ХЗОШ № 160 Немишлянського району;
   - команда ХГ № 172 Київського району.
   ІІІ місце:
   - команда ХСШ № 155 Індустріального району;
   - команда ХЗОШ № 35 Основ’янського району.
   Кращими в особистій першості стали:
   І місце – Ільченко Дар’я, учениця ХЗОШ № 160 Немишлянського району.
   ІІ місце:
   – Петушкова Анна, учениця ХГ № 172 Київського району;
   – Денисова Катерина, учениця ХЗОШ № 35 Основ’янського району;
   – Кузьменко Аліна, учениця ХЗОШ № 117 Шевченківського району.
   ІІІ місце:
   – Черниш Анна, учениця ХСШ № 155 Індустріального району;
   – Сухомлінова Таїсія, учениця ХЗОШ № 68 Слобідського району;
   – Середа Єлизавета, учениця ХГ № 39 Новобаварського  району;
   – Бондаренко Дар’я, учениця ХГ № 86 Холодногірського району;
            Селезньова Тетяна, учениця ХЗОШ № 30 Московського району;
   – Семенченко Олександра, учениця Харківського університетського ліцею.
   Переможці та призери конкурсу нагороджені дипломами Департаменту освіти та пам’ятними подарунками.
 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark