Карта сайту

«Самоврядування – це ми» Урочисте нагородження переможців фестивалю дитячо-юнацьких громадських організацій

Теги: ХМОУС Заходи

 27 січня на базі Харківської гімназії № 12 нагороджено переможців міського фестивалю дитячо-юнацьких громадських організацій «Самоврядування – це ми».

Фестиваль «Самоврядування ‒ це ми» Харківської міської організації учнівського самоврядування проводиться раз на три роки з метою підтримки розвитку учнівського самоврядування в навчальних закладах міста та діяльності шкільних дитячо-юнацьких громадських організацій. Традиційно до участі у фестивалі запрошуються організації, що відзначилися в діяльності ХМОУС та за результатами моніторингових досліджень показали найвищий рівень розвитку учнівського самоврядування. У 2017 році до участі у фестивалі  були запрошені 74 організації, серед яких відзначено 28 переможців.
   У номінації «Лідери в самоврядуванні - лідери в житті» за активну участь у громадському житті міста, стимулювання інноваційної, проектної, соціально значущої діяльності лідерів кращими визнано ДЮГО «Сузір’я» ХСШ №119, «Ровесник» ХГ №152, «Лідер» ХЗОШ №28, «Нове покоління»  ХСШ №17,  «Сігма» ХГ №12, «ДОМ» ХЗОШ №150. 
  У номінації «Ми ‒ успішна команда»  за результативну командну роботу, формування навичок співробітництва з представниками шкільного та місцевого самоврядування нагороди отримали ДЮГО «Дружба» ХСШ №156, «Єдність» ХГ №82, «Ми» ХГ №47, «Фед ВіМ» ХЗОШ №70, «КРОК» ХГ №46 ім. М.В.Ломоносова, «Шкільна республіка» ХЗОШ №151. 
   У номінації «Суспільне визнання»  за плідну співпрацю з представниками громадянського суспільства відзначені ДЮГО «Країна дитячих мрій» ХГ №39, «Росток» ХЗОШ №153, «Асорті» ХСШ №75,  «Сузір’я» ХСШ №134, «Конкордія» ХНВК №45 «Академічна гімназія», «Шкільна асоціація учнів»  ХСШ №11. У номінації «Запали свою зірку» відзначені дитячі організації ЗНЗ №№ 176,33,85, ХФМЛ № 27 та Харківського університетського ліцею.
   За розширення соціального партнерства в різних сферах діяльності молодіжних громадських об’єднань та сприяння становленню учнів як громадян патріотів України перехідними кубками та дипломами Департаменту освіти нагороджені кращі районні дитячо-юнацькі організації: «Росток» Новобаварського району, «Сузір'я» Індустріального району, «Лідер-ХХІ» Шевченківського району, «КРОС» Слобідського району та «Темп» Немишлянського району.
  Спеціальними призами були відзначені автори кращих  відеовізитівок  «Самоврядування – це ми» та каліграм на тему «Лідерство в сучасному світі», які були продемонстровані гостям свята під час проведення фестивалю.
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark