Карта сайту

Звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування. Збережемо мир в Україні!

Теги: ХМОУС

 04 грудня 2018 року на базі Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» відбулася звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування, у якій взяли участь лідери та куратори учнівського самоврядування, методисти з виховної роботи управлінь освіти адміністрацій районів, почесні гості.

   Під час конференції керівники структурних підрозділів ХМОУС звітували про свою роботу в межах реалізації Стратегії розвитку організації на 2018-2022 роки. Всі учасники взяли участь в акції «Пошта миру» та флешмобі «Дзвоники миру», які мали на меті привернути увагу громадськості до голосу дітей м. Харкова на захист миру.
   За ефективну діяльність у складі міської організації в 2018 році Дипломами Департаменту освіти нагороджені представники 20 закладів освіти та дитячо-юнацькі організації Новобаварського, Індустріального та Шевченківського районів. У межах «Марафону унікальних справ» за реалізацію у міському масштабі проектів соціальної дії відзначено 15 шкільних дитячо-юнацьких організації, 34 нагороди було вручено представникам шкіл за участь у проектах «Я маю право», «Харків’янином бути престижно», «Діти знають як зробити світ кращим».
   У Всеукраїнських проектах «Школа миру» та «Рух юних миротворців» у 2017/2018 навчальному році взяли участь 136 закладів освіти, 66 з яких були відзначені сертифікатами «Школа миру-2018». 
   Під час конференції підписано меморандум про взаємодію з президентом ХОМГО «Харківський центр волонтерів» та договір про співпрацю з головою студентської ради «Університету банківської справи».
   На конференції обрано голову ХМОУС. Ним став учень Харківської гімназії № 173 Слобідського району Коваль Максим.
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark