Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Соціологічна майстерня ХМОУС відкриває новий сезон досліджень

Теги: ХМОУС

 У межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проведено чергове засідання Соціологічної майстерні старшокласника. 

   Під час засідання були розглянуті питання проведення якісних соціологічних досліджень, як важливого інструменту в роботі учнівського самоврядування. 
   Юні соціологи обговорили теми перспективного планування занять в режимі онлайн, визначилися з напрямами СМС-досліджень та участі у спільних заходах зі   студентами факультету політичної соціології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. 
   Раніше цікаві дослідження для шкільних омбудсменів провела команда соціологів Харківського університетського ліцею у співпраці з учнями Шевченківського, Київського та Основ’янського районів, які презентували власні роботи за темами «Права дитини: булінг та кібербулінг», «Учнівське самоврядування», «Профорієнтація», «Аніме». 
   У планах юних соціологів – взяти участь у науковій учнівсько-студентській конференції, провести моніторинг за темою «Оцінка учнями стану та перспектив розвитку учнівського самоврядування» та онлайн-дискусії з обговорення аспектів взаємодії учасників освітнього процесу щодо формування соціального середовища, сприятливого для гармонійного розвитку дітей.
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark